Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm ülve mérte...

Az egyik barátnőm ülve mérte a kislányának a lázát és véletlenül a punciba dugta a lázmérőt. Nem merte elmondani senkinek. Azt kérdezi hogy lehet-e a babának valami baja?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem el, hogy egy anyuka hogyan csinálhat ilyen felelőtlen dolgot!!!Gondolom azért nem meri elmondani senkinek, mert látta, hogy megsértette a szűzhártyát.Ugye?
2009. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet megmondani hogy lehet e valami baja, az attól is függ, hogy mennyire dugta be. Bármennyire is szégyenli a dolgot, szerintem egy gyerekorvosnak meg kellene mutatni. Talán nincs nagyobb baj de jobb ha látja valaki.
2009. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs. Biztos nem túl mélyre dugta, a szűzhártyát biztos nem érte. Végülis végbélbe sem kell mélyre dugni. De nem is tudom hogy gondolta ülve?
2009. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez aranyos! :-))

OFF

Na akkor mesélek valamit bár nem ugyanaz az esetem de érdekes. Kb.10 éves koromban át akartam mászni egy kerítésen. Amikor a tetejére értem és léptem volna át rajta, megcsúszott a lábam és beleültem a kiálló szurkákba. Azt hittem, hogy nagyon fop fájni de eltelt néhány mp és még mindig nem fájt. Felálltam, lemásztam a kerítésről és továbbmentem. Néhány év múlva értettem meg, hogy mi történt.:-))

Hál'Istennek semmi bajom nem lett pedig könnyen lehetett volna. Azóta már szültem is.

ON

Nem hiszem, hogy ártott azzal a lázmérővel különben meg fogadni mernék, hogy mindennapos eset csak nem hall róla az ember.


Üdv

2009. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt én sem értem, hogy lehet ülve lázat mérni alulról, de megtanulta, hogy nem így kell...

Szerintem sem lehet nagyobb baja, max átszakadt a szűzhártya-ami ilyenkor nem hogy nincs magasan, hanem nagyon is alacsonyan van, olyannyira, hogy 11 hós lányom hüvelynyílását még el is zárja.

Szóval ha vérzett, vagy piros azóta, vagy nyűgös a gyerek, mindenképp vigye orvoshoz! (de amúgy sem árt, ha megnézeti)

2009. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!