Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véletlenül kimostam egy...

Véletlenül kimostam egy eldobható pelust! Minden tiszta kocsonyás lett. Történt ilyen Veletek?

Figyelt kérdés
Le tudtátok szedni ezeket a darabkákat? Ha újra kimosom lejön? Lesz valami baja a ruháknak tőle?
2011. aug. 26. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de írd meg ki tudtad e szedni a ruhákból, hátha egyszer nálam is előfordul.
2011. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jön le. Próbáld meg leszedegetni valahogy, vagy ha megszárad, keféld le.
2011. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint akkor nem jön le szerintem, ha újra kimosod.
2011. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké:-) Remélem kijön belőlük! Egy pempers bugyi pelus volt, és szétszakadt bent:-( Valahogy bekerült a mosandó ruhák közé:-(
2011. aug. 26. 15:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Megrázogattam, valamennyi lejött. Most hagyom száradni, és újra kirázom. Szerintetek a ruháknak lesz baja? Mármint a szétoldódott belsejétől. A gyerekek ruhái voltak bent:-( Ha kimosom rájuk adhatom, ugye? Kijön belőlük az az anyag?
2011. aug. 26. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:

A ruháknak biztosan nem lesz baja!

Sok sikert a takarításhoz! Én papírzsepiket mosok ki rendszeresen:)

2011. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Papírzsepi, 20-as heti szinten van a ruhákban nálunk, sőt, fél csomag orbit rágó a fiam nacija zsebében:-)Hiába, sietek mindig ...Majd megírom mi lett a ruhákkal! Először még a gépet kéne kitisztítani, tele van a dob a kocsonya darabkákkal:-( Mit kapok apától:-)
2011. aug. 26. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megszárad ez az izé, amit a pelusba tesznek, akkor nagyon kicsire összemegy. Nálunk a pelus szokott szétszakadni, amikor a játszóról hazaérve a tiszta pisi pelenkát leveszem a gyerekről, és szétmegy a "gyöngy" a szőnyegen. Nedvesen szinte lehetetlen összeszedni, amikor megszárad, akkor meg alig marad belőle valamennyi.
2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétszer is sikerült anno:) pampers volt az is. A fiam akkortájt szivesen pakolta a mosógépet, egyszercsak a pelust is beletette , ugy bekeverve a mosando ruhàk közé, hogy észre sem vettem. Minden tiszta trutyi lett...kitöröltem a mosógépet, a ruhákat kiráztam a fürdőben, mindenem tiszta zselé lett...mqjd ujra mostam a ruhákat. Teljesen eltünt a zselé a ruhàból, felmostam a követ, ennyi:)
2011. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Újra mostam a ruhákat, szépek lettek:-) Eltűnt a zselé:-)
2011. aug. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!