Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet könnyebben elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet könnyebben elviselni, h örökké felhív?

Figyelt kérdés

Van 1 barátom (még a kapcsolat elején vagyunk) ,aki naponta többször felhív telefonon. Ez számomra szokatlan, m az eddigi barátaimmal mindig élőben megbeszéltük, mikor találkozunk, melyik nap, hánykor, hol, és 1 nap kb. 1 órát msn-eztünk.

Ő viszont sokszor hív, csak h hallja a hangom, és úgy érzem, ez nekem sok, és fojtogató. Még csak másfél hete járunk, és én még nem ragaszkodok hozzá ennyire.

Hogy szokjam meg, h ő ilyen?


2011. máj. 22. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar mondd el neki, így ahogy itt leírtad. Ez teljesen érthető, és nem bántó szerintem.
2011. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Najó, átolvastam még egyszer, ne pont így mondd el neki :)

De amúgy szerintem simán meg lehet érteni.

2011. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy leszokik róla, ha elmúlik az újdonság varázsa.
2011. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel ugyanigy voltam...Én is probáltam elmondani neki de végül nembirtam igy szakitottam 2honapot voltunk együtt de már idegileg kikészitett..:S én se szeretem az ilyen embereket..
2011. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog leszokni, első kapcsolatomban én is ilyen voltam :) Mondd meg neki nyugodtan, kicsit szar lesz, de majd kiheveri. Jobb még most az elején tisztázni, mert később egyre nehezebb lesz.
2011. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az elso baratommal, ő meginkabb tulzasba vitte, naponta minimum 5-6 hivas, 6-7 sms. Celzaskeppen nem vettem fel a telot legtobbszor, 'begyujtottem' par sms-t es egy sms-ben valaszoltaltam rajuk. Neki nem esett le, hogy mi van, ket es fel honap utan szakitottunk. Ilyen tipus volt es ő ebben merte a szeretetet, elvarta volna, hogy en is hasonloan bombazzam hivassal, uzenettel. Ezt onnan tudom, hogy szakitaskor osszeszamolta az sms kezdemenyezeseimet es a kepembe vagta, hogy ő bezzeg... 346...:)

Ha nagyon tetszik probalj meg beszelni vele, hatha nem sertodik meg. De ha megsertodik sem veszithetsz sokat, mert ha meg nem mondod meg neki, az idegeidre fog menni.

2011. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kingaa1 ***** válasza:
a baratommal mi nagyon sokat telefonalunk, ha csak idonk van es minden nap talalkozunk, ha csak kozbe nem jon valami. Mi megegyeztuk, hogy csak akkor keressuk telefonon a masikat, mikor nics dolga az illetonek... teha ha azt irom h pill dolog akkor az lehet 3 ora ugyse fog irni, mert tudja hogy melozom. Pont ma vagyunk fel eve egyutt, de a gyakori hivasokbol meg egyikunknek se volt elege s nem is celoztunk hogy elegunk lenne
2011. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
szerintem is a legegyszerűbb, ha elmondod neki. ha annyira fafejű, hogy nem érti meg, akkor csináld azt, hogy nem veszed fel, csak egy nap egyszer (amikor Neked alkalmas). próbáld megérttetni vele, hogy ne csinálja ezt, mert így ha minden hülyeségért felhív, akkor amikor egyszer tényleg fontos dologról lesz szó, akkor sem fogod felvenni.
2011. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!