Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy buliban,... odamegyek akármelyik lányhoz (persze van bennem mindig egy kevés...) Viszont van 1 lány, aki igazán tetszik nekem, vele pedig nem merek beszélni...peedig testvérem ismeri..és állitolag enis tetszek neki...de egyszerűen nem merek se beszélni vele, mert tudom, hogy befagynák, se írni neki...
2011. máj. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és hány éves a lány?
2011. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 a lány pedig 15
2011. máj. 22. 22:29
 3/9 anonim válasza:

Mindenképpen írj neki vagy esetleg szólítsd meg! :)

Semmit sem veszíthetsz vele.. ha nem teszed meg nagyon megfogod bánni idővel :/

Szóval vegyél erőt magadon, és beszélj vele.

Persze az elején nem kellene letámadni h tetszik neked.. inkább mondhatnád h elég szimpatikus és jobban megszeretnéd ismerni.. stb. :)

2011. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor megértem, hogy izgulsz, de menj oda nyugodtan. A végén még töketlen alaknak fog gondolni. Ha tetszel neki mégis mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben is tapasztalatot nyersz.

Tudom,én könnyen pofázok, de én már 22 éves vagyok, voltam 16 is, és lány létemre is mertem kezdeményezni. Volt, amikor elutasítottak és volt, amikor nem. Minden alkalommal csak nyertem, mert mostmár rájöttem hogy mit.Ha akkor nem merek, akkor most kellene tanulnom ezt. Szóval húzz bele!

2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán attól is tartok, hogy a szüleink ismerik egymást, elég jól + az anyukája a fodrászom..? :D
2011. máj. 22. 22:32
 6/9 A kérdező kommentje:
!
2011. máj. 22. 22:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Irok neki..aztan majd jelzek, hogy-hogy sikerult
2011. máj. 22. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
íGY : tetszel nekem ! Lógunk 1ütt ? vagymi :D
2011. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vágd szájba!!!! :D
2012. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!