Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Szombat este találkoztam a lánnyal és nagyon megtetszett nekem. Viccelődtünk, itt-ott "szemeztünk" :D Gondoltam rá, hogy elhívom jovő héten buliba FB-n(számát nem tudom :S).

De amikor eljönne az idő, nem merek írni neki. Nem vagyok egy alfahím...


2011. ápr. 19. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fent van egyáltalán facebookon a lány? :D
2011. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen :D
2011. ápr. 19. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán írj neki :) Ha fiatalok vagytok,akkor a facebook nem gond, majdnem mindenki azt használja kommunikálásra.
2011. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, akkor sima ügy!
2011. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudom :D És nem akarok leégni...
2011. ápr. 19. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:
19:40 - még akkor is elbukhatja, nem csak azon múlik tudod
2011. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szemezett veled és vicceltetek is, akkor külsőre is belsőre is tetszel neki:) Randira hívni valakit pedig minden csak nem égő.

Tényleg nem kell félned, én sem szemezek olyannal, akihez nem vonzódom.

2011. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Ha szemezett veled és vicceltetek is, akkor külsőre is belsőre is tetszel neki" - na erre azért ne alapozz :)
2011. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok Köszi :D Megpróbálom :D:D
2011. ápr. 19. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Mér ne alapozna? Te szemeznél és poénkodnál valakivel, akit egy baromnak tartasz és szerinted ocsmány?

Oké nem állítom, hogy kiismerte, de abból, amit megismert belőle szerintem tuti, hogy szimpatikus neki. Az persze benne lehet a pakliban,hogy csak flörtölni akart, de ettől függetlenül a szimpátia igenis megvolt és szerintem megéri randira hívni, nincs veszíteni valója a kérdezőnek.

2011. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!