Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gyakoribb, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gyakoribb, hogy a nők csalják meg a párjukat, vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ez elég egyértelmű. A pasik, mivel sokan csak a farkuk után mennek érzelmek nélkül. A legtöbb nő az érzelmeket is igényli, nem csak a szexuális kapcsolatot.
2009. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
pasik..
2009. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hmm...Nő vagyok.Szerintem nekünk is ugyanolyan ösztöneink és igényeink vannak,mint a férfiaknak,és szerintem pont ugyanannyi nő csal,mint amennyit megcsalnak.Írták az előttem szólók az érzelmeket,de nem egy nőt ismerek,akinek nem kell sok,hogy szerelmesnek képzelje magát,még úgy is,hogy van valakije,aztán meg amerre a kaland hívja.
2009. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
a pasi probálja megcsalni a nőjét egy másik nővel ha az nem hagyná!ugyhogy kettön áll a vásár!a pasik kaphatobbak rá jobban mint a nők,deha egy nőnek megtetszik egy férfi hidd el megteszi!
2009. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljes szívemből csatlakozom az előttem szólóhoz,amit az első kettő válaszoló írt az kicsit agyoncsépelt dolog,pejoratív megközelítés,nem gondolták át a dolgot a másik szemszögből.Már volt erről a témáról szó,hogy nagyobb rálátásod legyen olvasd el az alábbi linkekhez tartozókat.:-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Valamint még ennyit;kit nem csábítana Ő el..;-) pussz

[link]

2009. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az előttem szóló=20:08 :-)
2009. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Felmérésekkel bizonyítható,h a nők!!!
2009. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az arány kb. 50-50, csak a nőknek jobban titokban kell tartani.

személyiség kérdése ki meg a nemi szerve után és ki érzelmesebb. pl. én sokkal több nőt ismerek aki félrelépett, és lehet ki se nézné belőle senki.

2009. márc. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne jobban titokban tartani?:S Mert a nőknél talán kevésbé elfogadott,hogy félrelépnek.:S Ez így kicsit igazságtalan..Ha a férfiaknak elnézik a 'megbotlásaikat',akkor ugyan eszerint kell a nők félrelépéseit számba venni!!És ha a férfiak az ösztöneikkel próbálnak érvelni,akkor a nők is érvelhetnek ugyanezzel v. hogy változatosságra van igényük.


Nem tudom hogy egyesek miért gondolják hogy egy nőnek az az életcélja hogy egyetlen férfia mellett maradjon hűséges egész élete mellett,míg a férfinak beleférnek kisebb kalandok!!!Ez nem elfogadható koncepció már!!!

Régen talán,amikor a nő anyagi függésben volt a férfitől,ezért nagyon önálló jogai sem voltak és a fogamzásgátlót sem fedezték fel,nem volt lehetőség,mert a sok gyereket eredményben meg fel kellett nevelni.De sajnos,ez a helyzet évszázadok óta fent áll és most már van másra is lehetőség,csak a hozzáállás beleivódott generációk óta az emberekbe és most nehéz az átállás.


Az egész emberiség eszerint a torz ideológia szerint él hogy a férfiaknak természetes,míg a nőknél bűn,szégyen-és el kell titkolni,mert nincs bocsánat!!

Könyörgöm már,hányadik században élünk?! Jó lenne már ha kivernék egyesek a fejükből ezt a megkövült hozzáállást!!


És a megcsalás nem bűn,mert az mert alapvetően poligám beállítottságú(a NŐK IS)a bűn az ha az ember nem tartja tiszteletben annyira a párját hogy elmondja neki,valamint hogy azt mondja,ha ő el megy ,menjen a másik is,nyugodtan-->mert egy párkapcsolatban mindkét félre ugyanaz a mérce kell hogy legyen érvényes.

2009. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
A nők.Csak ők nem vallják be.
2009. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!