Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm időt kér, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Ha a barátnőm időt kér, hogy gondolkodjon, akkor lényegében vége is, nemigaz?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy gondolja, hogy gondolkodni akar kettőnkön, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy leül és rájön hogy "igen vele akarok lenni" - nem mintha bármi baj lenne velem, csak a szituációt tartom abszurdnak.

Azért sem értem, mert én nem ilyen típus vagyok. Én mindig tudom mit akarok. De ő teljesen más - ami nem baj, valójában remekül kijövünk, ő nagyon bizonytalan típus. Meg picit fura. De a legklasszabb lány a világon. Folyton panaszkodik tanulással kapcsolatban, vagy a szülei, vagy ez vagy az, de öröm hallgatni - talán csak azért mert szeretem.


Szerintetek van rá esély, hogy kitalálja, hogy velem akar lenni?


21F - ő 23 éves


2011. máj. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már vége csak idő kell neki, hogy kimondja.
2011. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen 50-50%. bár ha én nagyon nem szeretem ha egy lány időt kér gondolkodni, mert ha jó lenne velem akkor ninccsen miért időt kérnie... ha meg nem jó akkor meg ne gondolkodjon, könyörgöm... szóval reméld a legjobbakat!
2011. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy én is így gondolnám alapból. volt már ilyen esetem és akkor tudtam is, hogy így van.


it nem arról van szó, hogy tudja, hogy nem akar velem lenni, hanem ,hogy nem tudja, hogy akar-e


nem magam védem - lehet hülyeség is volt feltenni a kérdést mert ő eléggé különleges eset. de abban biztos vagyok, hogy nem erről van szó.


a kérdés tényleg arra írányul, hogy van-e olyan, hogy kitalálja egy lány, hogy a barátjával akar lenni, ha kétségei vannak

2011. máj. 21. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Van. Szakítottunk, és utána rájött, hogy mégis velem akar lenni. 3 nap alatt sírta ki a dolgot.
2011. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok. ennyit akartam tudni.


persze én sem saccoltam nullára a dolgot, de azért jó tudni, hogy volt már rá példa.


úgy veszem, hogy nincs barátnőm, ha mégis rájön, hogy mit akar legalább kellemesen meglepődöm.


köszi mindenkinek!

2011. máj. 21. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolkodik az már rég rossz.

Ilyenkor én azt szoktam csinálni, h kerülöm a nőt, hogy napokig ne beszéljünk, ilyenkor arra játszok, h hiányozni fogok neki. Eddig még mindig bejött :D

3-4nap múlva ott szoktam sírni, h csak engem akarnak :P

2011. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végülis szakítottunk. De nem baj :)
2011. aug. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!