Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnak a pasik azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a pasik azokról a nőkről, akiket megkaphatnak egy éjszakára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ki az, meg miért csak egy éjszakára. Ha teszem azt egy reménytelen szerelem az egész, mert a lánynak vagy fiúnak el kell költöznie és mielőtt elmenne lefekszik vele, akkor kétlem, hogy rosszat gondol. Ha egy fél vodkáért feküdt le vele, akkor már inkább rosszat gondol.
2011. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi,csak megismertük egymást és mindketten akarjuk a másikat.Ő lehet,hogy csak szexet én szexet és lehet mást is.Csak ha lefekszem vele,mert nagyon akarom érezni őt és az érintését,akkor a későbbiekben mit fog rólam gondolni?Akkor már felejtsem el,hogy lehet belőle esetleg vmi komolyabb dolog?
2011. máj. 21. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha jól veszem ki a szavaidból, te nem az az ember vagy, aki 5 perc ismeretség után hazamegy valakivel,hanem megismerted és vonzódsz hozzá. Sokan így ismerkednek meg egyébként.

Én is bevállaltam anno, hogy első este benne vagyok a dologban, és sok évig tartó kapcsolat lett belőle.

Ettől függetlenül ne vedd készpénznek a dolgot.

2011. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azt gondolom az ilyen nőkről, h k*rvák. Kellenek a hóhérnak, de nem nekem.
2011. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem.A szexhez 2 ember kell és 2 ember adja oda magát a másiknak és nem csak a nő.Szóval akkor az ilyen pasira mit mondanak??
2011. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért lennének kur*ák??

ezek szerint nem tudod mi a jelentése....

és az olyan pasi akkor mi aki minden nővel összefekszik???

2011. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom az olyan pasira mit mondanak aki minden nővel összefekszik, de azokat is lenézem.
2011. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!