Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnak ezek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak ezek a pasik magukról?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Ma vártam egy barátomra egy kávézóban, mellettem egy 50es, kopaszodó, ősz hajú, elhízott pasi ült, és stírölt.

Hosszan.

Végül leszólított. Nem jutottunk el konkrétan a kérdésig, mert azonnal, csípőből hárítottam, de éreztem, hogy mit akar.

Hogy gondolja? Nekem a gyomrom felfordult a gondolattól, hogy ez a pasi mit szeretett volna tőlem.


Tudom, kérdése mégsem volt annyira reális, hiszen korombeli lányok sokszor jönnek össze ilyen korú férfiakkal, még akkor is férjek és családapák, de nekem ez annyira visszataszító.


Ti mit gondoltok?


2011. jún. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik.
2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ők is emberek, gondolta bepróbálkozik... szard le.

21/F

2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek már haldokló félben vannak és életük során nem jutottak nőhőz vagy csak rondához, vagy pedig volt csak nem birták megtartani és most fullra kivannak éhezve a friss húsra. Nekem már nem is egyszer volt olyan szitú hogy a barátnőmmel voltam és a vén papa végig a csajomat bámulta azt mikor elbucsúztam a páromtól és leszállt a metróról még utánanézett és jól megnézte a seggét. Kicsit sem volt idegesítő amúgy... még csak nem is zavarta hogy feltűnően idegesen meresztem rá a szemeimet mint ha ölni tudnék vele de nem zavarta. Bár már olyan is volt hogy barátnőm szomszédja aki családapa az próbálkozott nála. Az iyleneket le kell szarni és jól elhajtani őket.


19/F

2011. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 1000-ből 1 bejön a pasinak, akkor már megérte próbálkozni.

Hozzáteszem, hogy az én szemem is megakad 17 éves lánykákon (ami szép, az szép!), de tudom, hogy nekik én már bácsi vagyok, ők pedig nekem gyerekek. Ezért eszembe sem jut megszólítani őket.

Az volt a bajod, hogy nem nézett ki jól. Úgy hízelgő lett volna, így meg sértő.

Engem hasonló kaliberű nők találnak meg társkeresőn. Tehát megértelek, de őket is.

2011. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj már. Szerintem aranyos egy ilyen szitu. Én barátnőmmel ültem egy kávézóban múlt nyáron, ő bement a mosdóba közben mikor elment mögöttem viccesen megjegyezte, hogy el ne raboljanak mire visszajövök (arra gondolt, hogy ott ne hagyjam). Ezt meghallotta a szomszéd asztalnál ülő két pasi, olyan 50-60 között lehettek, az egyik odaszólt a barátnőmnek, hogy ne féljen majd ők vigyáznak rám. Aztán odafordultak hozzám és tök jót beszélgettem velük amíg a barátnőm vissza nem jött. Nyomultak, de olyan aranyosan, tudták hol a határ, sztem egy percig nem gondolták, hogy komolyan veszem őket, de azért tették a szépet rendesen. És ezek a férfiak még tudnak udvarolni, a mai pasik sajna elbújhatnak mögöttük:S Lényeg, hogy ők élvezték, hogy rájuk figyelek, hogy csaphatják egy kicsit a szelet valakinek, én is hogy a figyelem középpontjában lehetek, aztán szépen elköszöntünk és pá. Nem kell ezen felhúzni magad, néha kifejezetten feldob egy ilyen csevegés. Persze csak ha tudják hol a határ és nem tesznek konkrét ajánlatot, mert az tényleg nem okés.

19/L

2011. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivarérett emberek között a probálkozás természetes. Vagy elfogadod, vagy nem. Te dolgod. De semmiképpen nem undorito, gyomorforgato stb. Ne játszd tul az eszed!
2011. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van és én is 23 éves vagyok :D De már 18 éves korom óta ostromolnak apám korabeli férfiak..... az én gyomrom is kifordul és piszkosul dühítő tud lenni.


Nem tudom mit gondolnak magukról... de irigylem az önbizalmukat.


A te helyedben megmondtam volna neki hogy kezdjen ki a korabeliekkel, elvégre neked nincs apakomplexusod.


Volt hogy feltettem a kérdést, hogy mit szólna ha az ő lányához járnának oda a korabeli férfiak? Egyből elgondolkozna a dolgon.

2011. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!