Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a srácok agresszívnek gondolnak?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy megismerkedtem egy sráccal, és kaptam egy SMS-t tőle, hogy félt lesmárolni, mert attól tartott, hogy felpofozom.

Egy másik srácnak is volt egy olyasmi megjegyzése, hogy 'tetszik, hogy ilyen agresszív vagy'.

Pedig nem tartom magamat annak...


2011. aug. 16. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne vicsorogj rájuk.
2011. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
puhulj meg !! en szemely szerint szeretem a vad agresziv lanyokat mert egy ejszakas kalandben szejjelszednek de parkapcsolat teren a puha nokre bukom akiket konnyen lehet szediteni ...
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet kukid van:'D
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
addig legyél agresszív amíg valaki jól meg nem agyal utálom az ilyen lányokat!
2011. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolhatnak agresszívnak? Én egy nőről nem gondolnám, hogy agresszív, hacsak nem látok tőle ilyen megnyilvánulásokat.
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!