Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e törvénya, ami bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meruker kérdése:

Van-e törvénya, ami bármilyen néven (büntett, megrontás, akármi. ) bünteti, ha egy 32 éves 15 évessel létesít intim kapcsolatot? Kell legyen valami, amivel visszanyomják az ilyen pedóhajlamú embereket.

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 22:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én csak azt nem értem a sztoriban h jó h 32 éves ne kezdjen kislánnyal, de sztem a szülők ne a gyereket meg a pasit verjék, hanem a saját fjüket a falba h ennyire tehetségtelenek és megbuktak szülőségből. Eszembe nem jutott vna ilyen 15 évesen, mert engem a szüleim NEVELTEK nem pedig csak hagytak nőni...

Ha egy lány ribi 90%-ban nem megfelelő a családi háttér- ez persze csak az én tapasztalatom, nem reprezentatív ksh felmérés

2011. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 napietus ***** válasza:
utolsó, ebben igazad van. a neveltetés hiánya kiütközik a kiscsajon. tehát a szülők rossz bizonyítványa is az eset.
2011. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Már állok...
2011. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Aki 15 évesekre megy rá az már bőven nem pedó hajlamú. Már leírtam párszor, hogy a pedofília a pubertáskor előttiekhez való vonzódást jelenti. A tinikhez való vonzódás az az efebofília.
2011. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

23:33

nevezd aminek akarod, az ilyen állatokat akkor is fel kéne akasztani...

2011. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 napietus ***** válasza:
mindegy, minek hívjuk. undorító az ilyen.
2011. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

22:37

ugyanolyan szexualitással kapcsolatos lelki betegség, mint a homoszexualitás. Sokkal jobb, mint egy pedofil, hiszen egy 15-16éves csaj már bőven kapható a szexre tehát egy efebofil nem feltétlenül erőszakol meg kislányokat szemben egy pedofillal, ráadásul egy ilyen korban lévő csaj már "ivarérettnek" számít. Ha belogondolsz kicsit látod a különbséged a között ha valaki beleeggyezéssel lefekszik egy 15-16 éves csajjal, mintha megerőszakolna egy 8évest.

2011. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
persze hogy van különbség, a 15-16 éves csajoknál a csaj is hibás, de ettől függetlenül 1 efebofil ugyanúgy szégyellje magát mint 1 pedofil
2011. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ!


22:39: ott a gond, hogy a lány teljesen letért az eszéről. mindenkit, aki addig számított eltaszított magától, hanyagolja a sulit. + kórházba került, olyan betegséggel, amit a rendszeressé váló sexelés is okozhatott...


22:52: lehet van benne a szülők hibája is... ez olyan "mi lett volna ha" kérdés. Viszont minden gyerekkel előfordulhat, független a szülőktől hogy rossz társaságba keveredik. Ez ennek egy formája, sajnos.


22:55: KÖCSÖG


23:33: és az efebofíliát bünteti a törvény?


A többiekkel teljesen egyetértek: bunkót az ilyennek!

2011. máj. 21. 07:46
 20/22 napietus ***** válasza:
a szülőnek többek között ez a dolga, hogy ügyeljen arra, milyen táraságba "keveredik" a gyereke. olyanba, amilyene hagyja...
2011. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!