Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "rendes" lányok és fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rendes" lányok és fiúk miért nem találják meg egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Na ez nagyon nem így van. Csak az a baj, h ha egy fiú csúnya, akkor lehet akármilyen rendes, nem kell a kutyának se.

"


Ez nem igaz. Van a sulinkban egy nem helyes srác sokáig pattanásos is volt, még is határozott és jó humora van. És van barátnője.

2011. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"van, addig a jó példának nem jön össze. "


Miért nem jön össze? Biztos összejön, csak határozottság kell hozzá

2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendes lányok és fiúk is lehetnek szépek, helyesek, és még az önbizalmuknak se kötelező feltétlen kicsinek lenni.. Velem úgy volt, hogy átestem 1-2 "rendetlen" pasin :D.. aztán jött a "rendes" (helyes, elég jó önbizalmú) fiú, aki most a barátom. Szóval szerintem csak át kell esni pár s eggfejen, aztán már tudod őket szűrni.
2011. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

18:49-es vagyok!

Én sem vagyok egy angyalka,de én még olyan pasit a földön nem láttam vagy halottam hogy rendes és nem bűn ronda....Igen nem mindegy hogy kivel vagyok együtt mert egy kövér zsíros bőrű,korpás pasitól hánynom kell....Nekem nem luxus igényeim vannak külsőre...

Ellenben azokkal a fiatal lányokkal akik Vastag Csabát akarják maguknak...Persze álmodozni lehet...De nekem nem ilyen "álmaim" vannak....

Nem akarok vitázni,mert ez nem arról szól,de tényleg nincs az a rendes lány rendes fiú kategória,mert azoknál tényleg semmit se semmit nem számít a külső...

Én belátom hogy nekem számít,és nem vagyok egy nagyon tipikus rendes kislány,de azért valamilyen szinten csak az vagyok....Báár...néha ezt meg lehet kockáztatni....:)

2011. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
nincs is 18:49-es hozzászólás :P
2011. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
bocsi 42 nem 49
2011. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!