Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "rendes" lányok és fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rendes" lányok és fiúk miért nem találják meg egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

" héhaver válasza:

utolsónak:

azért ez nem igaz! én ismerek rendes srácokat akik még csak nem is csúnyák, de nem ismerek rendes őszinte lányokat. egyetlen egyet! a lányoknak az őszinteség-egyenesség luxus!"


Ja értem, csak az egyik szempontot kell mindig nézni a másik szempontjából kitalálhatunk dolgokat, amik nem is igazak. De mindig csak az egyik oldalra kell állni.

A fiúknak az őszinteség egyenes luxus.

Na most akkor fogadjunk te egy rendes srác vagy, és ezt mutatod ki, de közben meg azt gondolod a lányokról,hogy mindegyik pénzéhes ribnnc, meg egy erkölcstelen liba- csakhogy ezt általában már nem akarják egyenesen így kimondani.akkor hol itt az őszinteség?

Ugye? Mert hogy én ismerek ILYEN "rendes" srácokat is..

2011. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
nem hiszem, csak miután úgy viselkednek már azt gondolom. aki tetszik mindig kiderül róla ez-az, pedig nem a plázacicákat szeretem hanem a nőies lányokat. a példa amit felhoztál az őszinteségre pocsék! az őszinteséget ne keverjük a bunkósággal! azt amit gondolsz-érzel ki lehet fejezni értelmesen is, nem muszáj szó szerint kimondani. ha visszataszítónak találsz valakit nem mondod neki hogy ocsmány vagy, hanem hogy egyáltalán nem tetszel.
2011. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19:29 Attól, h ezzel tisztában van vki, még lehet rendes :)
2011. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem , nem félreértettél. Volt szerencsém olyan "rendes " fiúkat megismerni, akik annak tartották magukat de aztán meg kiderült, hogy még sem azok...egyéb megnyilvánulásukban stb..De azokat már inkább nem írom le mik voltak. De lényegében annyi, hogy aki már rögtön úgy kezdenek megismerni egy lányt, hogy ez már egy rib@nc, de hátha ne legyen igazam... Azért ez lehangoló tud lenni.
2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

te is félreértettél. akiről azt gondolom, hogy ri*banc őt nem próbálom megismerni. ebből kifolyólag amikor ritkán azt hiszi az ember, hogy bizony na "Ő egy rendes lány" és kiderül, hogy csak annyiban különbözik a nem rendes lánytól, hogy nem egyből hanem idővel bizonyosodik be. és az kicsit kellemetlenebb...

nem hiába a mondás:

"Azt viszont már réges-rég tudom, hogy ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az az is. Ha valaki pontosan azokat a csillagokat ígéri az égről, amikre vágyom, akkor hazudik."

2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
amúgy meg mindegy ki milyen embernek tartja magát, a tetteiben nyilvánul meg.
2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Tényleg nem minden az aminek látszik sokszor, megtévesztő.

De attól még azoknak a fiúknak akiket írtam, nem kéne egyből mindenkit beskatulyázni, én így értettem.

Sokszor el sem lehet kerülni, mert addig teszi a jópofit amíg nincs minden stabilan. Amikor már minden ok, akkor meg hirtelen megnyílik előtted..Ilyenkor jön a pofárazuhanás.

2011. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
hát igen... amúgy nem csodálkozom, hogy sok lánynak nincs túl jó véleménye az erősebbik nemről. sok rossz példát is ismerek, csak mégis amíg a rossz példának pár hetente új "barátnője" -ha lehet ezt a szót használni- van, addig a jó példának nem jön össze. persze nyilván a lányok-fiúk más oldalról látják a dolgot, ki-ki a saját táborából ismer több embert, így a nagy számok törvénye alapján, több őszintét is. szóval az én álláspontom is érthető ám, ha azt látod és hallod, tapasztalod amit én, lehet nem csodálkoznál azon amit írok-írtam, és fogok is...
2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

90%-ban nem egymást keresik, a rendes lányok vagányabb, rámenősebb, helyes pasikat, a rendes fiúk pedig átlagon felüli kinézetű lányt, aki ráadásul feltétlenül vékonynak kell, hogy legyen.

Akik pedig tényleg egyszerűen csak egy aranyos, rendes srácot, vagy lányt keresnek külsőtől függetlenül, azok meg van, hogy nem is találkoznak.

2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"a rendes fiúk pedig átlagon felüli kinézetű lányt, aki ráadásul feltétlenül vékonynak kell, hogy legyen"

Na ez nagyon nem így van. Csak az a baj, h ha egy fiú csúnya, akkor lehet akármilyen rendes, nem kell a kutyának se.

2011. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!