Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "rendes" lányok és fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rendes" lányok és fiúk miért nem találják meg egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

rendes lány, ha gondolod velem összejöhetnél


épp ilyen lányt keresek, akinek nem számít a külső, hanem a belső érték a fontos

2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mert egy rendes lány/fiú nem lehet szép /helyes?
2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
18:21 - ezt akartam írni kb. :)
2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Én rendes lány vagyok és megtaláltam a rendes barátomat. Azóta is együtt vagyunk :)
2011. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

- A rendes lányok a jóképű, határozott pasikat keresi, VAGY nem.

- A rendes fiúk a csinos, szép, sokat mutató , dekoratív lányokat keresi, VAGY nem.

- Van egy rendes fiú, és egy rendes lány találkoznak egy baráti találkozó által, de nem mernek egymással megismerkedni mert mindketten azt várják, hogy vajon melyik lép előszőr, vagy mert túl félénkek..és így ennyiben marad az egész.


Összegségében: Ne álltassuk magunkat, egy bizonyos határig fontos a külső mindenkinek.

2011. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

És mi van a fura párokkal???

Egy ronda emós tinilánynak miért jut jó pasi???Nekünk pasival egykorúnak meg miért nem???:)

Én "rendes" lány vagyok,bár a lányok és fiúk ezt korosztályhoz szól???Ha igen akkor melyikhez???Mert szerintem nagyon nem mindegy hogy 15 vagy 35:D

2011. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Előző, látod, neked is jó pasi kell, és nem rendes. Ez kortól független.
2011. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
a rendes lányok többnyire csak annak tűnnek. ugyanolyanok mint a "nem rendesek" csak ők álszentek és kétszínűek. mindegyiknek ugyanaz kell...
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mert a rendes fiúk nem ilyenek?:) Oh dehogynem,csak játszák ők is az álszentet közbe meg ugyanúgy kihasználják a lányokat...Márcsak azért is,hogy 1-1 legyen az állás..;)(tudod általánosítás..)

2011. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

utolsónak:

azért ez nem igaz! én ismerek rendes srácokat akik még csak nem is csúnyák, de nem ismerek rendes őszinte lányokat. egyetlen egyet! a lányoknak az őszinteség-egyenesség luxus!

2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!