Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ganocafe kérdése:

IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO TANACSOKAT! Tudnatok e segiteni?

Figyelt kérdés
En egy 22 eves lany vagyok es szerelmes vagyok es egy 35eves pasiba nagyon jol el vagyunk megkerte a kezemet es elfog venni felesegul a rossz hir az az hogy az en szuleim nem egyeznek bele ebbe a kapcsolatba es segitenek kellene valami jo tanacsokkal. Kerem a segitseget halas maradok megigerem! KOSZONOM ELORE IS
2011. máj. 20. 14:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Egyébként van egy jó tanácsom!

Kérd el az egyik barátnőd személyiét és gyere át azzal a határon. Lehetőleg olyantól kérd el aki valamennyire hasonlít rád (és nem körözik). Majd ha itt vagy akkor küld vissza neki levélben. Itt meg kérsz majd papírokat a román nagykövetségen.

Én régebben (még az EU elött) többször voltam haverom útlevelével Bécsben. Az ugató kutya nem vette észre, hogy nem én vagyok a fényképen.

2011. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
ez az hogy nincs olyan megbizhato baratnom aki ide adna a szemelyiet sajnos :( nem tudom mit tegyek
2011. máj. 20. 17:41
 33/36 anonim ***** válasza:
Najó ez már tényleg gyanús h bárki bármit ajánl te azt mondod nem lehet..már próbáltad..nem megy. Elmész az okmányirodába és azt mondod ellopták az irataidat új személyit kérsz és ennyi. 20/L
2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hát hallod akkor maradt az ima. Majd imádkozok érted.

Ajánlottam, hogy keres egy székely legényt. Nem volt jó.

Mondtam gyere át kölcsön személyivel (útlevéllel, tök mindegy). Nem volt jó.


Még utolsó mentsvárként próbálj meg beszélni Bódi Gusztival. Ő is állítólag elrabolta Margó asszonyt. Hátha rábeszéli a pasidat hogy raboljon el téged ő is.


Egyébként nem értlek. 22 évesen kb olyan gondolkodásod van mint egy 14 évesnek. Találd már fel magad. Szüleid elvették a személyid?! Na és! Bemész az önkormányzathoz (vagy ahol csinálják nálatok) megmondod, hogy elvesztetted a személyid szeretnél ujjat csináltatni. Ha pedig megvan az új személyid „Viszlát Iván!” szépen lelépsz otthonról, hátra se kell nézni.

2011. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Váltsd ki a MAGYAR államrolgárságot, avval gyere át, SENKI semmit nem tehet Veled. SIKEREKET.
2011. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
a magyar allapolgarsagi 3honap es 20.000 FT itt nalunk erdelybe es ahhoz kellenk az anyam iratai es azt nem adja ide ....
2011. máj. 22. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!