Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ganocafe kérdése:

IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO TANACSOKAT! Tudnatok e segiteni?

Figyelt kérdés
En egy 22 eves lany vagyok es szerelmes vagyok es egy 35eves pasiba nagyon jol el vagyunk megkerte a kezemet es elfog venni felesegul a rossz hir az az hogy az en szuleim nem egyeznek bele ebbe a kapcsolatba es segitenek kellene valami jo tanacsokkal. Kerem a segitseget halas maradok megigerem! KOSZONOM ELORE IS
2011. máj. 20. 14:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Tehát fél éve vagytok együtt, és már össze akartok házasodni. Talán ez nem tetszik a szüleidnek, meg persze gondolom a korkülönbséggel sincsenek kibékülve. Nem kellene siettetni az esküvőt. A párod is gyakrabban meglátogathatna téged, így a szüleid is jobban megismernék őt, és talán elhinnék, hogy nem kell tőle félteniük téged.
2011. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
a szuleim ismerik a paromat es volt itt meg minden csak megint szombaton ki tort a balhe es most ujbol eltiltottak tole szemelyim az van de nincsen nalam mert a szuleim maguknal tartsak hogy ne tudjak elszokni, az eskuvot azert akarja a parom hogy ne tudjanak tobbe szetvalasztani mert nagyon szeret 25 kg fogyott februarban meg most is nagyon le van fogyva nagyon sokat sir es igazan szeret es en is ot
2011. máj. 20. 15:09
 13/36 anonim ***** válasza:
akkor hajrá! én szurkolok nektek!
2011. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs más megoldás, valahogy szerezd meg a személyidet, pakolj össze, és költözz a párodhoz.
2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
koszonom szepen de vagyok orulve napokat sirok nem birom hogy eltiltottak tole csak titokba tudok vele beszelni es nem tudhassak meg a szuleim en is sokat fogyok
2011. máj. 20. 15:11
 16/36 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondta hogy ezt tegyem de nem tudom megtenni mert allandoan orizve vagyok a lakasban hogy ne tudjam megkeresni a szemelyimet meg ilyesmi
2011. máj. 20. 15:12
 17/36 anonim ***** válasza:
Csak van olyan nap, vagy legalább 1-2 órácska, amikor nincsenek otthon a szüleid, nem? Vagy állandó őrizet alatt állsz?
2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
allando orizet alatt vagyok sajnos
2011. máj. 20. 15:14
 19/36 anonim ***** válasza:
Akkor meg menjen érted a párod, pakoljatok össze, és akármit is mondanak, tesznek a szüleid, húzzatok el a háztól. Elvégre felnőtt nő vagy, nem tarthatnak ott!
2011. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ez a történet nagyon durván hasonlít a mesékben hallottakra, (nem vitatom, hogy a történet igaz) és tudjuk a meséknek jó vége szokott lenni...általában. Én szurkolok Nektek!
2011. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!