Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ganocafe kérdése:

IMADKOZZATOK VAGY VALAMI JO TANACSOKAT! Tudnatok e segiteni?

Figyelt kérdés
En egy 22 eves lany vagyok es szerelmes vagyok es egy 35eves pasiba nagyon jol el vagyunk megkerte a kezemet es elfog venni felesegul a rossz hir az az hogy az en szuleim nem egyeznek bele ebbe a kapcsolatba es segitenek kellene valami jo tanacsokkal. Kerem a segitseget halas maradok megigerem! KOSZONOM ELORE IS
2011. máj. 20. 14:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Párod csinálja úgy, hogy szüleid azt lássák, érezzék, hogy biztos lábakon áll, anyagilag is el tud tartani és valóban szeret, törődik veled. Járjon többet hozzátok, ha nincs épp itt és nem dolgozik, ismerje meg jobban szüleidet és bízzanak benne.

Te pedig ne erőltesd szüleidnél az itt illetve az ott alvást, a tanulmányi eredményed ne lássa kárát annak, hogy pasizol.

Előbb-utóbb visszakapod a személyid is, de ne élj vissza ezzel a lehetőséggel, jelezd nekik, ha kiutazol, semmiképp ne szökj el a tudtuk nélkül. Onnan ide kijönni még mindig kell egy kis bátorság és főleg a lányos szülők, pláne, ha egyszem lányuk vagy, féltve engednek el a nagyvilágba. Ők nem tudhatják, hogy itt milyen lesz a sorsod, elkallódsz-e és nem használják-e ki a kiszolgáltatottságodat.

2011. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Felhívod a román rendőrséget és megmondod nekik, hogy a rokonaid korlátoznak téged, például jogtalanul elvették az iratodat. Nem ismerem a román jogot, de gyanítom, hogy ott is van olyan életkor, ami felett már nincs gyámkodás a szülő részéről és teljes értékű állampolgár vagy. Persze ehhez az kellene, hogy legyen akaraterőd és elég elszánt legyél.
2011. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
hat igy van en mar nem tanulok ott kint pesten akarom elvegezni a foiskolat itt le erettsegiztem,a parom el tud tartani es en elmegyek dolgozni de nem akarnak engedni azert mert alberletbe mennek ki es anyu es apu es nem tudja le nyelni mert nekem mindig mindenem megvolt kiskorom ota amugy meg van testverem lany 26 eves es nincsen ferjnel, de engem szornyen feltenek es ezzel megfolytanak a parom nem tud jonni most hozzam mert dolgozik 6honapig van szerzodese es nem tud eljonni
2011. máj. 20. 15:32
 24/36 anonim ***** válasza:
A szüleidnek nincs joga elvenni a személyidet! Ez rendőrségi ügy!
2011. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
És ha beszerveznéd valamelyik lány osztálytársadat is ebbe az akcióba? Együtt jelentkeznétek itt fősulira? Vagy megbeszélnéd szüleiddel, hogy akár velük is, de te szeretnél eljönni felvételizni, mert utána jobb lehetőségeid vannak otthon is, akkor sem állnának kötélnek? a nővéred otthon van vagy kint van? hozzá, ha itt van, nem tudnál kijönni? ismerősök, rokonok, keresztszülők, akik esetleg itt vannak, velük megbeszélve és lényegében "náluk lakva" sem tudnál kijönni?
2011. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 15:35"

- Várjál csak, azért más szelek fújnak ott. Fehérnép az fehérnép...


Mindenképpen kompromisszumot kell kötni és nem a rendőrségre bízni a dolgot.

2011. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
rendorsegen mar voltunk es nem szol bele mert azt mondtak h csaladi ugy
2011. máj. 20. 15:45
 28/36 anonim ***** válasza:
Na ilyen nincs, hogy felnőtt létére elkobozza valaki az iratait, üzenem a szüleidnek, hogy ez bűncselekmény. Személyi okmányokat csak és kizárólag a rendőrség vehet el. Jelentsd fel őket, és pakolj, ne rinyálj, felnőtt nő vagy!
2011. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Úgy látom ott nálatok Erdélyben még megy az a szokás "ha másképp nem akkor fejszével faragok embert belőled" szemlélet.


Miért nem keresel valami helyes székely legényt? Vagy ők túl nagyot ütnek?

2011. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
nekem nem kell szekely legeny nekem csak a parom kell es semmi mas es senki mas nagyon szeretem ot es eldontottem hogy a felesege leszek es budapesten fogunk elni !!! erdelyben itt mas nagyon a felfogas es en nem szeretem itt kiskorom ota pesten akarok elni !!!
2011. máj. 20. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!