Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ideális lány számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális lány számotokra?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék, hogy nektek milyen lányok tetszenek. Alacsony, magas, vékony, husi, szőke, barna stb. :)
2011. máj. 18. 23:03
 1/8 tsz-tag ***** válasza:
tökmind1 csak legyen valami ami fogjon meg benne...de szinte biztos vagyok benne kedves kérdező hogy nekem te vagy az életem párja 8) gyönyörü esküvő, gyerekek, szép ház...esti borozgatások nana??:)
2011. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg mindenki tud mondani egy számára ideális nőt, én is. De attól az semmit sem jelent. Mert az a lényeg, hogy megfog benne valami és nem tudod mi az, de számodra különleges és érdekes az a lány. Nem feltétlenül szebb mint a többi, lehet hogy tök átlagos, de te mégis meglátsz benne valamit, valami miatt különleges, nah hát akkor az ő kinézete lesz az ideális számodra.
2011. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig volt egy ideálom, de ahogy megismertem barátnőmet ez széthullot. Azóta amúgy szakítottunk, de mindenkiben őt keresem :(
2011. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem alacsonyabb, barna haj, nagy barna bociszemek, nem anorexiás, de ne is kövér. Amúgy most találkoztam egy szőke, kékszemű lánnyal, és jelen pillanatban úgy érzem, nem fogok nála szebb teremtéssel találkozni...
2011. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kifejezetten vékonynak lennie.

Bejön a hegyes tini-cici

Ne legyen túl magas, inkább olyan kicsi és szép, mint egy ékszer

A haja bármilyen színű lehet, csak hidrogénszőke és fekete ne legyen.

Ne legyen izmos, ne látszódjanak a kockák a hasában.

A haja lehetőleg legyen egyenes (ha jól áll neki)

Szeme színe N/A

Egyáltalán nem baj, ha nagy a cipőmérete a magasságához képest, sőt még teccik is a nagyobb (de szigorúan szép, nőies kéz és lábfej)

Széles csípő alap

A köldöke legyen szép, ne lógjon ki belőle olyan húscafat izé, mint ha hurkavég lenne a lyukban :D


+ extrák lehetnek, ha vannak: mondjuk szép nagy szeméremdomb vagy nagy csikló stb. Minél különlegesebb az intim kinézete, annál izgatóbb és szebb :)


Kedves kérdező! Te hogyan nézel ki?


F21

2011. máj. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tsz-tag èn sosem leszek feleség, de borozgarhatunk. :)
2011. máj. 19. 06:36
 7/8 anonim válasza:
A barátnőm de Ő nagyoon :P Ő a tökéletes lány :P
2011. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm, természetesen :P De általában apróságok fognak meg, neki például a dereka, a nyaka és a szeme...meg a teste többi része :D

Nincs kifejezett ideálom, csak legyen benne valami egyéni :D

2011. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!