Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Kicsit másképp....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Kicsit másképp. Kívülállók véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Furcsa dolog az internet, főleg az itteni párkeresés. Mivel én elég fiatal vagyok úgy gondoltam ezzel meg sem próbálkozom addig amíg egyébként is könnyedén ismerkedem. Volt egy 4 éves párkapcsolatom bár inkább csak a megszokás miatt voltunk már együtt. Még tartott ez a kapcsolat amikor komolyabban megismertem ezt a kedves illetőt aki miatt elkezdődtek a bonyodalmak :) Abban soha nem hittem, hogy valakibe bele lehet szeretni pusztán az interneten keresztül viszont azt hiszem velünk ez a helyzet. Félreértések elkerülése végett nem magyarázok bele semmit ebbe az egészbe és a srácot nem is a legjobb oldaláról ismertem meg viszont valami olyan furcsa összhang alakult ki közöttünk ami az előző páromnál soha nem volt meg. Nem gondolom kihívásnak vagy bulinak vagy menő dolognak ezt egyszerűen csak nagyon vágyom rá és ez fordítva is igaz. Ő úgy, hogy még nem találkoztunk is rengeteget változtatott az életvitelén és jelenleg Londonban él. Miattam repül haza, hogy végre pár napot együtt is tölthessünk és ha tényleg úgy alakul a folytatást majd utána. Mivel egyikünk sem nagyon hisz a távkapcsolatban. Viszont olyan mintha a másik felemet találtam volna meg mégis szinte rettegek ettől az érzéstől, de lehet hogy csak túl sokat agyalok :)


21/L


2011. máj. 17. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd szerintem élj a mának :P ne azon agyalj h mi lesz később az majd kialakul, amíg boldog vagy vele ,és személyesen is működik ez az egész, addig miért ne, de ha esetleg marad a távkapcsolat, és tehernek éreznéd v nem bírnád a hiányát akkor lehet változtatni ,de ha nem próbálod ki akkor nem tudod meg h mi lett volna ha:)
2011. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm(24) úgy van 4 éve a barátnőjével, hogy a lány Oxfordba jár egyetemre, a srác pedig itthon tanul, kb 3havonta egy hétvégét tudnak együtt tölteni. Még legalább egy év van vissza így, ha jól tudom. Láttam már őket társaságban, úgy viselkednek, mint egy friss szerelmespár, látszik, hogy teljesen odavannak egymásért.

Bár ők nem interneten "jöttek össze", de szerintem ennek nincs jelentősége a ti esetetekben sem. A szerelemben nem a másik külseje számít. Szóval ha tényleg egymásnak vagytok teremtve, akkor így is működni fog a dolog. Én drukkolok :)

20/L

2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Éld meg, amit a sors ilyen online-módon:) eléd rakott, mivel azonban ez tényleg nem a hagyományos, kiszámítható formula, ahogyan megismerted, nem tervezhetsz előre, csak a már megélt szituációk után tudsz agyalni, vagy ilyen-olyan döntést hozni. Sok sikert!
2011. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és tényleg nem volt betervezve ez az internetes dolog :) hétvégén találkozunk akkor kiderül személyesen is működik e bár mindketten ezt szeretnénk :)
2011. máj. 17. 15:37
 5/12 anonim válasza:
ez aranyos. képzeld nekem is volt egy hasonló szitum, 300km-rel arrébb az ország másik felén lakik a srác, és unokatesomék is ott laknak, igy ismertem meg neten.. volt egy félév amikor éjjel nappal neteztünk, odavoltunk egymásért, neki sem volt senkije, és nekemsem. teljesen olyan volt mint egy kapcsolat, csak ugye testi dolgok nélkül. aztán jött egy fiu, megismertem összejöttem vele, és teljesen azt éreztem, hogy most megcsalom, megbántom a másikat..és igy is lett, azota nagyon ritkán irunk egymásnak és neki is azota van egy 2 éves kapcsolata. de nemszabad illuziokbol, álmokbol épitkezni, hanem meg is kell élni!
2011. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hidd el az illúziókból rég kinőttem nem a nagy szerelemben reménykedem csak egyszerűen így érzek és nem is akarom a fél életemet a gép előtt eltölteni és az illető srác sem egy otthonülő ezért is döntött úgy hogy minél előbb hazajön mindketten határozott személyiségek vagyunk és nem gyerekek akik csak ábrándoznak :)
2011. máj. 17. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
És csak úgy hazarepül a két szép szemedért? Na ne!
2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen kérlek a két szép szememért :)
2011. máj. 17. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Élőben nem fog működni.


Oda vagy érte? A nagy lókulát, odavagy a betűkért amiket egy hülye monitoron olvasgatsz nap mint nap.


Azért beszélek így, mert én is jártam már így, és élőben baromira más minden.


Interneten nem lehet belezúgni senkiben sem, ez egy b*romság.

Élőben akkora pofára esés lesz mint a nagyház, majd csak figyeld meg.

2011. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is, pár nap és kiderül :)
2011. máj. 17. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!