Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek azzal, ha legbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha legbelül ilyen romantikus és "széplelkű" vagyok?

Figyelt kérdés

Hali!

22 éves srác vagyok. Éveken keresztül próbáltam másnak eladni magam, mint ami vagyok, kiadni magam egy vagány s*ggfejnek, sok hódításom is volt, de egyiket se élveztem. Röhej, de amit igazán szeretnék azok ilyen nagyon egyszerű és nyálas dolgok, mint kéz-a kézben sétálni egy lánnyal, kifeküdni a csillagok alá, utazni csak vele kettesben, felülni a vidámparkban valamire:D De ezeket sosem mertem elmondani, mert féltem, hogy a lány rám fogja hogy nyálas vagyok, sarkon fordul és soha többet nem látom.

Belül egy nagy gyerek vagyok, aki egy lányban akarja meglelni a legjobb barátját, a lelkitársát és vele mindent átélni az életben.

Mondjak le erről az ábrándról? Azt tapasztaltam, ha önmagam vagyok kb. évekig kereshetek magamnak egy társat, de ha megjátszom magam ez kb. 1 hét se.


2011. máj. 17. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 21/L
2011. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy ilyen srácért...:)

15/l

2011. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne játszad meg magad, legyél olyan amilyenek leírtad magad, igen vannak lányok akiknek ez kifejezetten nem jön be, de nagyon sok lánynak igen, párom is ilyen egy "kis fiú" , és én nagyon szeretem mert belül én meg egy " kislány vagyok" :) mondjuk külsőleg is igen fiatalacskának nézek ki, korom ellenére:) Jah és azt el kell mondanom hogy nekem kifejezetten az ilyen férfiak jönnek be, akikben megtalálható ez a " kis fiúság":), de közben szenvedélyesek,és férfiak is egyben!:)
2011. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!