Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek azzal, ha legbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha legbelül ilyen romantikus és "széplelkű" vagyok?

Figyelt kérdés

Hali!

22 éves srác vagyok. Éveken keresztül próbáltam másnak eladni magam, mint ami vagyok, kiadni magam egy vagány s*ggfejnek, sok hódításom is volt, de egyiket se élveztem. Röhej, de amit igazán szeretnék azok ilyen nagyon egyszerű és nyálas dolgok, mint kéz-a kézben sétálni egy lánnyal, kifeküdni a csillagok alá, utazni csak vele kettesben, felülni a vidámparkban valamire:D De ezeket sosem mertem elmondani, mert féltem, hogy a lány rám fogja hogy nyálas vagyok, sarkon fordul és soha többet nem látom.

Belül egy nagy gyerek vagyok, aki egy lányban akarja meglelni a legjobb barátját, a lelkitársát és vele mindent átélni az életben.

Mondjak le erről az ábrándról? Azt tapasztaltam, ha önmagam vagyok kb. évekig kereshetek magamnak egy társat, de ha megjátszom magam ez kb. 1 hét se.


2011. máj. 17. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj önmagad.Én mit nem adnék ha a párom néha ilyen lenne,mert ő sajnos ritkán romantikus, bár belülről ő is egy nagy gyerek.Kevés fiúban van romantika,de akkro romantikus lakatú lányt kell keresned.Nemt udom milyenek a mai fiatalok.Szerintem ha nagymenőként tudsz barátnőt szerezni akkor romantikusként is fogsz tudni

26/l

2011. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem fordított tapasztalatom van. A lányok szeretik a romantikus srácokat.


23/F

2011. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek a vágyaim...:) csak mással, hát a ribi csajoknak lehet ez nem jönbe, de az érző lányoknak igen! És ne tartsd magadban.
2011. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Mai világba mindeki beakar állni a sorba de az felse merül bennünk h. mivan ha az nem egy jó sor?

Tehát szerintem add magad attól még h. romantikus leszel nem leszek kislány. Elmondom ám neked h.ezek a jóképű se*fejek kihivások a lányok számára mert bu*kok de miután a lány megszerzi őt a lányis rájön h. ő egy se*fej.:D Minden lánynál a kapcsolat azt jelenti h. kéz a kézbe csillagos égalatt sok sok beszélgetés. Ahogy te is mondtad lelkitárs barát. Egy jó kapcsolat egy jóbarátságból+egykis vonaazalombol tevődik össze.A lányok am. észre veszik ha nem magad vagy és azt fogják hinni h. valami kis lúzer vagy ezért játszod meg magad közbe úgy tűnik h.nem.:) Remélem segítettem!

2011. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen vagyok én is 21 évesen mint te.

Abban viszont nem vagyok biztos hogy a nőknek szüksége van-e az ilyen férfiakra.

Nem vágyok én sem másra, minthogy legyen egy nő mellettem akit igazán szerethetnék, de ha magamat adom akkor legjobb esetben is csak a barát szintig jutok el, és akkor az már jónak számít.

Volt olyan is hogy egyértelműen éreztem hogy ez miatt lenéz a csaj mikor megkérdezte hogy szerintem mik a legfontosabb dolgok egy kapcsolatban.


Szóval ha megtaláltad a megoldást a problémádra akkor szólj mert engem is érdekel.


21/F

2011. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha komoly kapcsolatot keresel, akkor az ilyen, nem megy egy hét alatt, azt ne is várd. Ha meg akarod kapni amire vágysz, akkor add önmagad.


"Belül egy nagy gyerek vagyok, aki egy lányban akarja meglelni a legjobb barátját, a lelkitársát és vele mindent átélni az életben."

Ezt hívják szerelemnek :)

Ne mondj le róla! :)

2011. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mai világba mindeki beakar állni a sorba de az felse merül bennünk h. mivan ha az nem egy jó sor?"


És tényleg! :)

2011. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért vigyázz a romantikával mert szerintem sem szeretik a lányok ezt a kéz a kézben dolgot és a sétákat, bár én is odavagyok az ilyenekért...

az elején ne mutasd ki ezt az éned túlzottan, mert inkább azt fogja gondolni, hogy nyálas vagy mintsem férfi!

2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
13:14es! 12:51-es vagyok. És igen ez igy van. Én most multam 14éves és utálom justin biebert meg sp-t stb.És nem érdekel ha emiatt most nem szimpatizál velem pár lány. Felvállaom h. utálom őket én az underground stilust kedvelem meg a minimal electro stb. műfajokat de a regit is szeretem. Mindenki külön egyéniség de vannak akik nem akarják elfogadni magukat ezért másbőrébe bujnak de ez nem megoldás. Higgyétek el megéri magatokat adni és ha ez azt jelenti h. romantikus vagy akkor tedd azt. Elárulom neked lehet sok lány ezért nem találja meg a boldogságot mert mindenki el se*fejül ebbe a világba mert azt hiszik az emberek h. ez jó....
2011. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem sok nő arra vágyik hogy a párja mellett néha gyenge is lehessen ha a vagány srácot el tudtad játszani akkor azért nem egy tipikus "nyálgép" vagy már elnézést a kifejezésért. Azokra amit te leírtál én mind vágyom és szinte semmit nem kaptam meg belőle az 5 év alatt amíg a párommal voltam. Azok a lányok akik gyerekek belül mint pl én is nekik te teljesen megfelelsz és biztosan találsz is ilyet előbb utóbb csak ne a pláza cicák között keresgélj náluk ez nem menő :) és figyelj oda hogy azért a gyenge pillanataid után legyél ismét férfi :)
2011. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!