Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a beteges féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a beteges féltékenykedés ellen?

Figyelt kérdés
2007. jún. 24. 16:30
 1/9 anonim válasza:
81%

Az attól függ, hogy te vagy betegesen féltékeny, vagy a párod...


Ha te, akkor tudatosan törekedj arra, hogy megbízz a másikban. Amikor féltékenységi roham jön rád, ülj le, számolj 10-ig, gondold át milyen pozitív élményeid voltak a pároddal kapcsolatban, milyen bizonyságot tett eddig a szerelméről! Gondolj a jó dolgokra és ezzel programozd magad!


Ha a párod betegesen féltékeny, akkor gondold át, megéri-e vele maradnod, meg tud-e változni!?

2007. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy prózaibb válasz is: adj okot rá! Akkor már megalapozott s nem beteges a féltékenység.


üdv.: hegedor

2007. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs rá oka, akkor próbáld megbeszélni vele. Ha ez nem segít, akkor ott már baj van. Ott kell hagynod.
2007. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Najo itt a kérdés:Mit tegyek ha a barátom a betegesen féltékeny?Én erre a kérdésre keresem a választ.
2007. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátom is rettentően féltékeny volt a korábbi rossz tapasztalatai miatt. Durván egy évembe telt, hogy elkedzjen bízni bennem, és ne hallgassam azt, hogy biztosan mindenki rám akar mászni, és én tuti nem fogok tudni ellenkezni. Rengeteget beszéltünk erről, párszor össze is vesztünk mert nagyon idegesített már. Ezek következtében kezdte belátni, hogy nincs oka, tekintve, hogy igyekeztem nem adni neki okot a féltékenységre. Ha meg mégis féltékenykedettt, elmagyaráztam neki, hogy őt szeretem, nem kell más stb. Nem mondom, hogy könnyű és gyors, de nem lehetetlen...
2008. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
szinte mindig valami régi tapasztalat tehet róla. légy türelmes vele. Azt fogadd el, hogy nem direkt csinálja. Ha valamit felhoz, mindig erősitsd meg abban,hogy egyedül rá vágysz. végülis ez egy kemény meló, hogy rávezetsd az illetőt, hogy igenis benned bízhat. kitartás és odaadás. Ha bvégképp egyedül nem megy, egy doki csodákra képes.
2009. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a volt barátom iszonyatosan féltékeny volt. Évekig próbáltam megfelelni az irreális elvárásainak. Megtettem mindent, hogy ne legyen rám féltékeny. Beszélgettünk a dologról rengeteget. DE nem változott semmi. Így hat és fél év után a szakítás mellett döntöttem.


Mérlegelni kell, hogy megéri-e feláldozni önmagad egy olyan kapcsolatért, ahol a legfontosabb alapkő a bizalom hiányzik. Szerintem a bizalom nem úgy alakul ki.


Én többnyire mindaddig bízom az emberekben, amíg nem adnak okot arra, hogy ne bízzam bennük. Nem tudom, hogy egyes pasiknál miért nem így működik a dolog.

2010. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Féltékeny az, aki maga is megcsalná a párját, hisz minden ember magából indul ki.
2013. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A féltékeny ember alulbecsüli önmagát, nincs önbizalma.

Az ilyentől menekülni kell, mert tönkreteszi a kapcsolatot.

2019. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!