Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez beteges vagy természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges vagy természetes?

Figyelt kérdés
16/L vagyok. Apa nélkül nőttem fel. Nekem az idősebb pasik jönnek be. Anya szerint apakomplexusom van, de én nem így érzem, mert az idősebbek okosabbak, nem olyan gyerekesek mint a korombeli srácok. Már volt egy 18 éves barátom (15 évesen), és vannak korombeli fiúk is akik tetszenek, de ha választanom kéne, akkor inkább az idősebbet választanám. Persze nem 15-20 évvel idősebbeket de szerintem egy 10 év korkülönbség még belefér.
2011. júl. 24. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
10 év szerintem is még belefér. Ha nem vagy üresfejű és nem csak kihasználnak, vagy kihasználsz másokat.
2011. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
anyád jól mondja
2011. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én azt mondanám, hogy 5 -nél ne legyen több. 20/F. Viszont nekem is bejönnek a fiatalabb lányok. Tehát ha értelmesek vagytok, szerelmesek, akkor nem ellenzem. Csak kevés erre a példa.
2011. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahány csajt ismerek mostanság mindegyik abban a "betegségben" szenved, hogy 10 év + os ürgékkel járnak.

Én személy szerint egy jóval idősebb csajban azt látnám h. nővérem lehetne, vagy h. ehhez én gyerek vagyok, de egy fiatalabbal meg mint egy gyerek úgy bánnék.

De attól még h. én a korosztályomnál maradok, még a Te felfogásod lehet természetes :) Ez jön be, ennyi.

2011. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
A 20 éves fiú belegondolt-e, hogy az"esetleg -10" az Ő esetében egy 10 éves kislány????
2011. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem anyádnak igaza van.
2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:15

Bele gondolt, de én nem magamból, hanem a kérdezőből indultam ki. Rám az 5 év vonatkozott, de nem keresek 5 évvel fiatalabb lányokat sem sok dolog miatt. Ha viszont találnék érett, normális 15 éves lányt, nem hiszem, hogy a kor miatt nem jönnék vele össze.

2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

persze valahol igaza van anyának is, de én nem az a bulizós fajta vagyok, hanem akkor már inkább otthon raknám rendbe a házat. És ezt leginkább csak egy idősebb pasival tudnám, aki már nem akar minden hétvégén bulizni.

Még mielőtt vki azt hinné, h nincsenek álmaim, meg totál alárendelem magam a pasinak, h inkább takarítanám a házat, nem így van, mert én speciel jogász szeretnék lenni. És valahol igazából jó lenne ha irányítgatnának egy kicsit, ami egy 16 éves sráctól ismételten elvárhatatlan, tisztelet a kivételnek.

2011. júl. 24. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy 30 éves nővel is simán összejönnék. Ott pl meg az zavarna, hogy neki van munkája és nehogy már ő tartson el, vagy mi van, ha egy 25 éves el akarja rabolni.

Ilyenek mindig vannak. Nem azzal kell foglalkozni, hogy ki hány éves. Hanem, hogy milyen érett, mennyire szeret, mennyire tud felelőséget vállani stb...

Bár való igaz, hogx a 1x korosztálynak ez eléggé torzan sikerül sokszor. De kivétel mindig van!

2011. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Így van mi is erről beszélünk: szóval igen, beteges vagy, élned kellene még, szórakozni és hasonló korúakkal randizni. Most azt hiszed, hogy fenenagy érettség az amit érzel, de pár éven belül rájösz, hogy mindenki pontosan ilyen fuhde érettnek érzi magát ennyi idősen, és a lányok ennek igazolásaképpen (azaz, hogy megmutassák a világnak, hogy márpedig ez így van) apjuk korú fickók farkát szopogatják. Mert az menő.


De a te esetedben lehet, sőt sanszos, hogy tényleg van valami apakomplexus is nem csak a trendiség. Próbálj meg rajta változtatni.

2011. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!