Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez beteges vagy természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges vagy természetes?

Figyelt kérdés
16/L vagyok. Apa nélkül nőttem fel. Nekem az idősebb pasik jönnek be. Anya szerint apakomplexusom van, de én nem így érzem, mert az idősebbek okosabbak, nem olyan gyerekesek mint a korombeli srácok. Már volt egy 18 éves barátom (15 évesen), és vannak korombeli fiúk is akik tetszenek, de ha választanom kéne, akkor inkább az idősebbet választanám. Persze nem 15-20 évvel idősebbeket de szerintem egy 10 év korkülönbség még belefér.
2011. júl. 24. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A lányt meg maximálisan megértem miért akar idősebb pasit. Kevés normális 1x éves fiú van. De vigyázni kell, nehogy kihasználják! Én pl normális voltam szerintem 1x évesen, bár relatív, hogy kinek mi az.:D

A lány vagy vár a kapcsolattal, vagy keres normális 1x éveset, amiből rohadt kevés van, vagy összejön egy sz..nám a f..dat barommal, esetleg egy kis gyerekkel, akivel lehet lanozni. Mondjuk az még lehet izgalmas:D

2011. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A fájdalom előbb megtanítja felnőni az embert.

Szerencsére nem minden 1x éves lány rószaszín felhőket néz, elkényeztetted kis p..csa, aki azért akar idősebb pasit, mert menő, mert pénze van. De kitudja, hogy a kérdező miylen. Nem ismerjük.

2011. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdéseddel pedig nem fogsz elérni semmit sem. Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz és nem másoknak. Ha úgy érzed, hülyeséget csinálsz, gondolkodj el rajta. Ha erre képtelen vagy, semmilyen kapcsolat nem való neked. Remélem segítettem.
2011. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!