Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőke kérdése:

Mit tegyek ha van egy lány akit szeretek? A téma nehezebb a címnél.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit én nagyon szeretek már 2 éve de még mindig nemmertem kimondani hogy szeretem pedig már mindketten tettünk rá utalásokat csak nemtudom hogy ő milyen értelemben szeret. Én meghalnék érte és bármit megtennék csak hogy neki jó legyen és tényleg nagyon imádom csak a probléma hogy évente 1x 1hétre látom mert sajnos csak akkor tudnak magyarországra jönni. a másik probléma az hogy az unokanővérem. szerintetek ez nem helyes? én próbáltam más lányokkal együtt lenni de valahogy mindig ő jutott az eszembe és semmiképp nemtudok mással lenni:( én nem csak szépnek hanem tényleg a világ legjobb emberének tartom de mit tegyek ha végülis ez vérfertőző kapcsolat lenne? szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 15. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Valld be neki, sokat úgysem veszíthetsz, mivel alig látod. És ha ezek után nem akar veled szóba állni akkor van okod miért elfelejteni...de ez a céltalan lebegés, hogy majd lesz valami nem vezet sehova.
2011. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdeznélek: mi az, amit imádsz benne? Ha évente csak egy hetet látjátok egymást, nem hiszem, hogy érzelmileg kialakult bármi is. Lehet, hogy tetszik, de több, mint valószínű, hogy nem ismered őt magát. Lehet, ha ez megtörténne, ki sem állhatnátok egymást többet...

Figyelj! Lépj, mert rokonok vagytok.

2011. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit jelent nálad h az unokatesód? O.o szal konkrétan a kinek a kije kötelék érdekelne. am télleg nehéz kérdés.
2011. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek a szerelemnek plátóinak kell, hogy maradjon, a vérfertőzéstől kevés szörnyűbb dolog van, lesz majd más, ráadásul találkozni sem tudtok, közös a családotok, nem szabad :\
2011. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

legelső válaszoló: igazad van, van benne valami! köszi:)

Zsuzsi előttinek: azt hogy a világ legkedvesebb és legviccesebb lánya de mégis tud kedvesen komoly és vicces is lenni egyszerre... igazából nemtudom leírni... évente egyszer látom, de ez nem azt jelenti hogy nem tartom vele a kapcsolatot! telefon, FB chat, néha skype.

Zsuzsi: anyám nővérének a lánya.

zsuzsi utáni: ebben is van valami, pont emiatt nemtudom... az első és az utolsó is mást gondol és pont ez a baj hogy bennem is megvan mindkettő meg még pár ehhez kapcsolódó dolog és nem tudom mit kéne tennem..

2011. máj. 16. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

hát igen, elég nehéz ez igy:S volt ismerősöm, aki a mostohatesójába szeretett bele, voltak is együtt egy ideig, szülők tudta nélkül, de aztán rájöttek h egyiküknek sem jó a másik és végül maradtak amik voltak:D mostohatesók:D szal nemtom, probáljátok meg, (évente egy személyes talibol még nem lesz semmi sztem) aztán majd kiforr a dolog. ha kibirjátok egymással sztem kb 4 évig akk már mindegy h rokonok vagytok (mert elég távoliak) ha meg nem akk legalább tudjátok h ez igy nem ment volna am se:D

vélemény?

2011. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad van... :D köszi :)) igazából jövőre többet fognak jönni szal akkor lehet hogy ideköltözik magyarországra azt akkor valami lesz:) köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2011. máj. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!