Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fogok kezdeni kilencedike...

Most fogok kezdeni kilencedikesen, de én leszek az osztályban az egyetlen lány. Most mit tegyek? Nehezebb lesz a beilleszkedés? Tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most akkor mit csináljak, hogy ne utáljanak, meg azért barátokat is szerezzek?
2011. aug. 7. 14:13
 1/4 skarma ***** válasza:

Körbe fognak ugrálni a fiúk :D

ne aggódj, köztük is találsz majd remek barátokat :)

2011. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olyanról már hallottam hogy egyházi sulikban nincs koedukáció vagy hogy egészségügyis szakközépben 90%fellet vannak a lányok de hogy 1 lány többi fiú olyat nem.Hova jársz?

majd az lesz a durva mikor osztálykiránduláson olyan helyre kell menni ahhol csak neked kell külön hálószobát meg külön fürdőszobát biztosítani

ha jól nézel ki remek évek várnak rád ha nem akkor konc leszel a nyakukon

a többi osztályban milyenek az arányok mert gondolom párhuzamos osztályba átkérheted magad nem??márha kellemetlen lesz ebbe az osztályba járni

2011. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elektrotecnikai szakközép iskolába megyek,és a mi épületünkben csak szakmunkások meg ügyvitelesek lesznek ahol csak lányok vannak, am arról h h nézek ki sztem átlagos. max. fogyok egy kicsit...
2011. aug. 7. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem döntsd el előre, milyen képet fogsz kialakítani magadról, mielőtt becsúszol valami skatulyába, amiből nehéz lehet kimászni. Legyen tartásod, ne engedd, hogy kóstolgassanak. Mondd meg az elején, hogy tekintsenek a haverjuknak, és bánjanak úgy veled, mintha te is fiú lennél, mert ebből a pozícióból még könnyű elmozdulni bármerre, ha már látod, ki kivel van.

És mit fogsz csinálni a tornaórán? Hogy megy ez?

2011. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!