Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátod/barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátod/barátnőd animefan lenne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 19:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"a south park és a family guy egy nagy sz*r:)

de az animékbe még mindig több értelem szorult, mint azokba :D"


Ha a south parkban és family guyban, de főleg sp-ben nem veszed észre a társadalomkritikát amit beleépítenek, hanem szerinted csak egy értelmetlen hülyeség amiben káromkodnak, akkor vagy buta vagy, vagy fiatal és még nincs eszed felfogni a dolgokat. A South park nem a csúnya beszéd miatt való felnőtt nézőknek.


Animet még soha nem láttam így nem mondom h értelmetlen mert nem minősítem úgy hogy nem ismerem. Részleteket láttam és egyszerűen idegesítenek a karakterek és minden benne, alapból azis hogy japán és áh...

2011. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Épp ezeket az előítéleteket kéne leküzdeni. Nézz meg egy Death Note-ot kezdésnek. A beavatlanoknak mindig azt ajánlják :D Nekem nincs bajom a South parkkal se Family Guyal se SP-vel se... Nekem senkiről sincsenek előítéleteim senkit sem gyűlölök... Közömbös vagyok és ez a leghasznosabb emberi tulajdonság.
2011. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
az sp alatt a South Parkot értette nem azt a nyálas "énekest" de ez nagyon vicces volt:D:D esküszöm jót röhögtem azon h nem tudtad kibogozni a mondatát..pedig nem volt ám bonyolult;):D
2011. máj. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ki jön conra? :D

26 ff

2011. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
azt a sz4rt is legszívesebben felgyújtanám...
2011. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
én lehet, hogy megyek conra:D
2011. máj. 14. 15:57
 27/28 shimac ***** válasza:

Páromat nem zavarta, hogy az vagyok... Ő 3 évvel idősebb nálam... Már animeconon is voltunk együtt. Közölte, hogy imádja a szusit és jöjjünk el máskor is...


Tehát a kérdés értelmetlen, ha igazából szeretik egymást nem emiatt szakítanak :)

2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
én imádom az animéket, és a páromnak is van 1 kedvence.semmi gond nincs az ilyennel, mi is megvagyunk már majdnem 9 éve:)))
2012. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!