Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhetnek hosszú távon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetnek hosszú távon a távkapcsolatok? (Én 2 éve élek abban.)

Figyelt kérdés
2007. jún. 23. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szyo!Én is éltem távkapcsolatban de nem tudok sok jot mondani róla.Egy kis ideig izgi hiányozni egymásnak,várni a percet,hogy együt legyetek stb.. Aztán pedig jön az afejezet,hogy mikor,kivel és hol járttál.Vagy esetleg az elhidegül.Szerintem hosszú távon nem vezet johoz.
2007. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én jelenleg is ebben élek, mi már próbáltuk, két és fél évig, utána együtt laktunk, most megint távol vagyunk egymástól. Én azt gondolom egyébként, hogy ha két ember szereti egymást, és megbíznak egymásban /nekünk ez már 10 éves ismerettség/, akkor működhet, persze ez teljesen emberfüggő. Ha a kapcsolat célokra, tervekre épül /jelenleg nálunk/, akkor évekig is akár.
2007. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is távkapcsolatban vagyok, és nekünk eddig működik (7 hónap lassan), persze sok hátulütője is van.Ugyanannyi az esély a működésére, mint egy átlag kacsolatnál.Ott az emberek a gyakori találkozások miatt egymás idegeire mennek, ennél a dolognál pedig, maximum amiatt szakíthatnak, mert az egyik nem bírja.
2007. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
távkapcsolat nem kapcsolat. annyi de annyi ismerosom van akinek mukodott´egy évig,két évig, de mindkét fél unta már. aztán szétmentek.nem hiszek a távkapcsolatokban.ha egy mod van rá akkor oldjátok meg,hogy ne legyen az,és akkor egyutt maradhattok akár orokre is.
2007. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
95%
Én nem tartom butaságnak...akarat kérdése az egész...mind két félről...az én verziom az...h külön vagyunk több ezer kilométerre egymástol....3 évig...!!!!2-3 havonta találkozunk!De amikor itt van azt az érzést nem lehet leirni...nem hittem h kibirok ilyen hosszu időt...időközben próbálkoztunk mással...helybelivel...de rákellett jönnöm...hogy érte bármit feladntam és bárkit...mással nem megy! ő az aki nekem kell bármi áron...ezért az egész érzések és akarat kérdése...minden olyan embernek aki most kezd bele egy távkapcsolatba...azt javaslom gondolja át mit érez...és ha arra jut h igenis ő az..akkor mindent ki lehet birni!
2009. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is működhet,én is hasonló helyzetben vagyok. :S Sokat számít az akarat,a bizalom... Nekünk még van hátra jópár hónap,de már alig várom hogy végre hazajöhessen!
2009. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!