Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulónkra mit vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulónkra mit vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1 év járunk hamarosan. Nem nagyon tudok már neki mit venni. Nagyon szereti a Simsonját gondoltam adnék neki vmi olyan cuccot....Nincs vmi ötletetek mi lehetne az?(de azért ne olyan drágát,mert nem vagyok milliomos :D )

Ha Simsonos nincs akkor vmi mást mondjatok lécci.

Vettem már neki bögrét,csokit,bort,kulcstartót stb.,de nem vehetek neki mindig azt.

Előre is köszi.


2011. máj. 11. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
2011. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy kiadós szex, pl más körülmények közt, szexis ruha ha pl eddig nem szoptad még le most tedd meg kivételesen, és utána meg sima szex, vagy valamivel próbáld meg felejthetetlenné tenni azt a szexet :D persze amit eddig írtak azok közül is csinálhatsz valamit, de ez ingyen van :D és mindkettőtöknek jó (kivéve a szopás nem biztos hogy neked jó, de neki tetszeni fog)
2011. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. máj. 22. 09:52
 14/14 anonim válasza:
Csináltass egy közös képet fekete fehérben magatokrol egy fénykép keretben,meg max vmi karkötőt még,vagy ha cigizik akkor gravirozott gyujto vagy cigitarto.
2011. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!