Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulónkra mit vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulónkra mit vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1 év járunk hamarosan. Nem nagyon tudok már neki mit venni. Nagyon szereti a Simsonját gondoltam adnék neki vmi olyan cuccot....Nincs vmi ötletetek mi lehetne az?(de azért ne olyan drágát,mert nem vagyok milliomos :D )

Ha Simsonos nincs akkor vmi mást mondjatok lécci.

Vettem már neki bögrét,csokit,bort,kulcstartót stb.,de nem vehetek neki mindig azt.

Előre is köszi.


2011. máj. 11. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülne egy közös fotóval ellátott fotógömbnek is. Én anno 1500 Ft-ért vettem Debrecenben az Extrém Copynál.

Vagy simson kulcstartó, öngyújtó ha cigizik stb... De ezen az oldalon szétnézhetsz:

[link]

2011. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, pedig ne vegyél neki semmit.. Kibírtatok egy évet na bumm, azt ünnepeljétke ha már 5-öt kibírtatok.. Amúgy pedig, ha mégis ünnepelni szeretnétek kérd meg a párodat, hogy mennyetek el vacsorázni közösen valahová.. Ajándékot sem kell keresni és mindenki boldog lesz,a hangulat is szerelmesebb lesz, mintha a kezébe nyomsz egy simsonos bögrét..
2011. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... :)

Nem nem cigizik és vennék neki vmit,mert tudom,hogy ő is vesz nekem vmit. :)

2011. máj. 11. 17:32
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor kérdd meg, hogy inkább ne vegyen hanem vigyen el vacsizni.. Te meg, ha már elég idős vagy majd visszafizeted természetben
2011. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
főzzél neki
2011. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Főzni nem tudok,de vacsi lesz csak no szeretnék neki vmit... Lécci írjatok ötleteket :)
2011. máj. 11. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hord nyakláncot vegyél neki egy medált a te monogramoddal, sztem ez tök romantikus, ha hozzá ér a medálhoz akár véletlenül is akkor te fogsz az eszébe jutni:)
2011. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Uhhh köszi ez jó. :)Igaz nem egy láncos típus,de ez jó lehet. :)
2011. máj. 11. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
főőőz
2011. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első randitokból is kiindulhatsz h akkor mit csináltatok ismételjétek meg..:)
2011. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!