Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen furcsa velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa velem a barátom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy korai még...

De nem értem, hogy miért ilyen "hideg" velem a barátom. Mikor együtt vagyunk ölelget, puszilgat, de azt sem mindig csak ha rájön. Szerintem nem tudja kimutatni az érzéseit. Mikor rákérdeztem, be is vallotta. De hétköznap amikor nem találkozunk csak neten vagy telón beszélünk olyan rideg és idegen velem :/ pedig nekem szükségem lenne rá, hogy érezzem, hogy szeret. A hétvégével semmi gondom .. de a közte lévő napokon úgy érzem mintha szakítani akarna :O áááá. nemtudom mit tegyek :(

19/L


2011. máj. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szerintem csak annyi itt a bibi, hogy nem tudja mindig kimutatni az érzéseit meg nem az a lelkizős fajta srác. Az én barátom is ilyesmi típusú, hogy nem mindig mutatta ki régebben felém az érzéseit, nem ölelgetett annyit amennyire nekem szükségem lett volna meg ilyenek, aztán besokalltam, hogy én ettől érzelmileg többet szeretnék, elsírtam neki a kínom (szó szerint:D) és ezután változtatott a dolgokat, azóta másabb lett, jobban kimutatja az érzelmeit. Mondd el neki szóról szóra, hogy mi bánt téged, értesd meg vele, hogy változtasson kicsit ezen a dolgon, elvégre te vagy a barátnője, kinek másnak mutatná ki az érzelmeit ha nem neked? :)


17L

2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most nekem is pont ez van... most akk én is sírjak neki? Am sztem még nem tudta megszokni,h kapcsolatban van.Írtad te is ,h nem régóta vagytok együtt.Ne add fel,jó lesz az (=
2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kivárom a végét...ilyen miatt nem akarom elveszíteni :)
2011. máj. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!