Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted nem furcsa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted nem furcsa, hogy a 15 éves barátom már nem bir magával, annyira le akar feküdni velem?

Figyelt kérdés
Orálisan ki szoktam elégiteni, még is már nem elég neki és minden áron meg akar kapni. Nem furcsa?
2011. febr. 15. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
téged úgy látom eléggé kihasználnak szexuálisan és ez 15évesen... hogy is mondjam elég furcsa. mégis miért kezded el csak úgy leszopni és miért nem küldted el ha csak ez kell neki?
2011. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már lesz*ptad akkor már nem fura? ááááá-.-""
2011. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem fura... az lenne fura ha nem akarna:D
2011. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Juj, ez tényleg nagyon furi, de azért tök arik vagytok. Szupcsi kapcsitok lehet. :D


Benne még nem merült föl a gondolat, hogy ő is matasson nálad odalent? Elég egyoldalú a dolog.

2011. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lesz*pod nem fura? Mivel vagy különb vagy másabb attól, hogy csak lesz*pod de nem fekszel le vele, ezt soha nem értettem, ez is biztos valami mai tini felfogás, hogy már lesz*ptam 10pasit de még szűz vagyok...
2011. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

15 éves lány vagyok, és annyira megbolondít a barátom, hogy nem bírok magammal, mikor együtt vagyunk...

tombolnak a hormonok, ez ilyen.

2011. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szoptam le 10 fiút,sőt senkit rajta kivűl. És igen,ő is ki elégit engem orálisan.
2011. febr. 15. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két lehetőség van:

1. tombolnak benne a hormonok

2. a haverjaival azon versenyez, hogy kinek sikerül előbb megdugnia valakit.

2011. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:51-nek igaza van:) Szűznek vallják magukat utána is, hát nem könnyebb szűznek vallani magát?:D A kérdezőnek, hogy csak egy volt még az nem változtatt semmit se, persze jobb mint ha 10.
2011. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!