Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megjegyezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megjegyezte, hogy csinos vagyok, ezt nem szokta sűrűn mondani. Tetszett neki, amikor ki voltam öltözve, mint a szalagavatóján, meg a ballagásán. Ezt építő kritikának szánta? (lenn)

Figyelt kérdés
Van egy fölsőm, amire meg azt mondta, hogy nem tetszik neki, mert gyerekes. Nekem nincs sok pénzem, dolgoztam nyáron, de anyumék is kölcsönkértek, ami nem baj, csak így nincs pénzem. Tudom, hogy tudnék csinosabban is öltözködni, de ennek anyagi akadályai vannak. Ha elmegyünk valahova bulizni, akkor ki szoktam öltözni, de mindennap nem, mert akkor nem okoznék neki néha-néha meglepetést. Ez hülye felfogás? Ez a kijelentése szerintetek bántó? Mert én azt veszem ki ebből, hogy nem vagyok elég csinos.
2011. máj. 8. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezek után ne mondják többet a nők, hogy logikusak :D


Bókol a srác, erre elkezdesz kombinálni.

2011. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell felfújni megjegyezte,hogy csinos vagy ami annyit jelent,hogy tetszettél neki:) és biztosan nem a ruhatáradért szeret. :)
2011. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem baj, ha van néhány "gyerekes" pólód. És szerintem, jó, hogy nem cicomázod ki magad minden nap. Mert ha megtennéd, elveszne a különleges ruhák - amiket alkalmakra veszel fel - varázsa. :)
2011. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom már több éves kérdés de hátha olvassa még valaki.Engem nem érdekel különösebben az öltözködés.Persze szeretek szép ruhákat felvenni de nem görcsölök azon állandóan hogy mindig tiptop meg trendi legyek.Simán lemegyek kora reggel a boltba pizsinadrágba,papucsba meg pulcsiba 😅 Ha valakinek nem vagy szimpi tökmindegy mi van rajtad ha szeretnek az emberek akkor legfeljebb megmosolyogják ha habókosan vagy felöltözve.
2021. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!