Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy merjem megcsókolni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról van szó.Én többet érzek iránta jóval.Ő is irántam, tudom, látom rajta.Napi szinten találkozunk, és 5-10 x biztos megöleljük egymást,ő kezdeményezésével.Érezteti azt is mindig, hogy fontos vagyok neki.

És már 2x csókolóztunk is.Buliban kicsit ittasan..Egyszer ő kapott le, egy másik alkalommal én.

És annyira szeretném újra..És mielőtt jön hozzám mindig megfogadom hogy megteszem, lekapom..de nem merem..olyan zavarba jövök ha rá gondolok hogy na itt az idő hoy inkább elfordulok tőle hogy ne lássa...pedig én nem vagyok ilyen..van hogy percekig szótlanul egymás szemébe nézünk, közbe nézzük is egymás száját,de semmi..lehet hogy ő várja hogy én lépjek.. de nem tudom akarná e..egyszerűen nem merem:$ félek...mit tehetnék hogy mégis merjem? nem fogok előtte inni ez tuti..teljesen józanon szeretném..de mégis melyik pillanatban kellene kezdeményeznem?

lehet hogy ő sem meri..vagy nem tudom

légyszi segítsetek már, és kíméljetek meg a bunkó megjegyzésektől,mert ez nekem nagyon fontos.nagyon szeretem őt, és olyan jó lenne újra..de félek..valami megoldás csak van, hogy közelítsek, vagy valami jel amiből észre veszem hogy ő is akarná ha megpróbálnám..puszilgatni szoktuk egymást..de az persze nem ugyanaz.ilyen még sosem volt egyébként velem.teljesen össze vagyok zavarodva

köszönöm előre is ! 21/L


2011. máj. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik puszinál ne puszit adjá:D
2011. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

támogatom az elsőt, és ismerős a helyzeted. szerintem, ha úgyis annyit ölelkeztek, akkor az egyik ölelés után ne engedd el, mármint még átkaroljátok egymást, tehát közelebb vagytok egymáshoz, egymás szemébe néztek és akkor egy kis mozdulat, egy mosoly. Én akkor tuti bepróbálkoznék egy csókkal. Hasonló cipőben járok én is, de kicsit összeszeded magad és menni fog. Nekem is ment, pedig jó darabig önbizalom híján voltam, pedig tudjuk és erezzük a párommal, hogy mindketten szerelmesek vagyunk, de mégis félünk, de ha erőt veszünk magunkon, hát annál jobb nincs :)

bocsi, ha kicsit mélyre sikeredett.. csak szedd össze magad, és ne félj. menni fog.


19/f

2011. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

ugy fogok cselekedni remélem tényleg összejön:)összeszedem az összes bátorságomat holnapig:$

2011. máj. 7. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

sok szerencsét :) kíváncsi vagyok :)

(a második)

2011. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönööööm:)

majd holnap megírom hogy sikerült:)

2011. máj. 7. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
várjuk várjuk :)
2011. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ölelés közbe,az olyan cuki *-*

(nekem is volt már ilyen,hogy ölelés közbe lekapott,de mint kiderült csak elkapta a hév :( )

2011. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!