Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami gyogyszeres kezeles szakitas utan? H ne fajjon ennyire?

Figyelt kérdés
Ugy erzem mintha meghaltam volna!!Nem birom mar.Aludni sem tudok.
2011. máj. 7. 17:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja es igen attol h ti igy szoktatok megoldani a problemakat en,nem szoktam.Eleg sajnalatra meltok vagytok h ilyennel foglalkoztok!es attol nem gyogyulnek meg hanem csak elfelejtenem egy darabig...
2011. máj. 7. 18:38
 12/16 Thurston ***** válasza:

"ja es igen attol h ti igy szoktatok megoldani a problemakat en,nem szoktam."


LOL?

Te kértél gyógyszeres kúrát, már ne haragudj.

2011. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Thurston ***** válasza:
Mellesleg szerinted a szerelmi bánat egy betegség, amit meg kell gyógyítani? Vagy mit gondolsz, nem az a megoldás, hogy elfelejted? Bocs, de síkhülye vagy.
2011. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudod inkab torom ilyenen a fejem mint h ongyilkossagon!Lehet neked meg nem volt ilyened es nem tudod mennyire faj!!!!Majd ha egyszer megerzed te is barmit fogsz keresni h ne szenvedj!!!Es nem fogsz olyan konnyen beszelni h csak ell kell felejteni!!!!!!!!!
2011. máj. 7. 18:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron gyógyszerezni akarsz, altatózd be magad, és aludj folyamatosan 3 napig. Vagy kezelheted normálisan is a helyzetet.
2011. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ember, ha ilyen kérdést teszel fel ezen az oldalon, ilyen válaszokat kapsz. Szerintem már a sima fű is megteszi, csak sok kell, plusz BOR!
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!