Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt nem értem, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt nem értem, hogy a barátom, ha már többször kijelentette, hogy nem szeret, akkor mit tegyek? Mi ez, szerelem vagy mi? Szeret? Én ennek ellenére is igen, azt hiszem.

Figyelt kérdés
Nem lehet a szavának adni, mert sokszor mondd mindent és nem úgy gondolja. Együtt lakunk, nekem nincs hova mennem, ha elhagy és félek is ettől. Ő már mondta, hogy lemegy, de soha nem tette meg. Nagyon csúnyán tudunk összeveszni, aztán pár nap után inkább én vagyok, aki kezdeményez békülést, de ő ezt fogadja is, csak még durcásan, ha ő a hibás akkor is.
2009. márc. 10. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosítsd a kérdést, mert egy kukkot nem értettem belőle.

Pl ennek egyáltalán semmi értelem:

"Azt nem értem, hogy a barátom, ha már többször kijelentette, hogy nem szeret, akkor mit tegyek?"


Így annyit tudok csak tanácsolni, hogy próbáld meg elcsábítani, újra megszerezni. Érd el, hogy ismét beléd szeressen.

2009. márc. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki azt mondja nem szeret, gondolom nem viccből teszi. Meg nem is szerelemből... Hogy mit tegyél? Én azt tenném hogy szépen elhagynám. Olyan nincs hogy nincs hova menned, elmész dolgozni és el tudod tartani magad, albérlet, vagy barátok, rokonok, valahova csak tudnál menni.
2009. márc. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy a utolsó kommentelő írja.


Ha érzelmileg ennyire kötődik a párjához, látjátok azt sem hiszi el, hogy nem szereti a faszija.

Illetve ha tényleg nincs hova mennie, mert pl a szüleivel összeveszett akkor... Hiába megy el dolgozni, addig is lakni kell valahol. Illetve egy fizetésből egy albérletet fenntartani elég húzós, ha nem lehetetlen.

Kellenének még információk, hogy objektíven lehessen tanácsot adni.


25/f

2009. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
Tényleg eléggé érthetetlen a kérdés megfogalmazása.De amit így tudnék mondani:szerintem önmagában az is nagyon rossz,ha többször azt mondja,hogy nem szeret,de az is,hogy napokba tellik,míg kibékültök egy veszekedés után.Én a helyedben nagyon gyorsan megpróbálnék nélküle talpra állni,s ha eleinte fájdalmas is lesz nélküle,késöbb helyesnek fogod látni a döntésedet.Egyébként is az a legjobb,ha már egymagad valahogy megtudsz élni,s nem függsz egy férfitól.
2009. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy mit tegyek, ha azt mondja, hogy nem szeret. Reménykedjek, hogy úgy is, csak azért mondja, mert akkor nem érez olyant vagy tényleg nem lehet már visszahozni azt az érzést, tüzet?
2009. márc. 11. 00:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit még szeretnék ehhez fűzni, hogy közös házunk és hitelünk van. Ez nehezít mindent és talán ez is tart össze. Amikor nem veszekedünk (ritka, sajnos), akkor tök jól elvagyunk. Az a baj, hogy ő nem szereti, ha veszekednek vele, de sajnos muszály, mert nem akar kommunikálni vagyis nem lehet megbeszélni semmilyen problémát vele és ekkor én kiakadok és abból lesz a nagyobbnál nagyobb veszekedés.
2009. márc. 11. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!