Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első kapcsolat szólhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolat szólhat egy életre?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy az első egy-két (nyilván plátói) szerelem, hanem az első amiből komoly kapcsolat is lett.

Létezik ilyen? Fontos az, hogy mondjuk éretebbek legyenek a felek?


Ismertek ilyet esetleg?


2011. máj. 6. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1000 böl 1
2011. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szia! nekem az első komoly kapcsolatomnak nem rég lett vége. Elég sokáig tartott és bíztam benne hogy egy életre szóló kapcsolat lesz, de hát idővel kiderült hogy nem az. Nagyon sok dolog kell ahhoz hogy örökre szóljon. A szerelem elmúlik utána egy olyan erős szeretetnek kell kialakulnia hogy az tényleg kötődés legyen! és kevés rá az esély az első kapcsolatnál, mert egy idő után az emberek másokra is vágynak, másokkal is kipróbálni mi milyen.. kevés az esély rá, de nincs kizárva..

mindenesetre sok sikert nektek!

2011. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mi 16 éves korunk óta együtt vagyunk a párommal...most vagyunk 23 évesek. Még bármi történhet, de most úgy érzem megtaláltam az igazit!

A kereszt szüleim szintén 16 éves korukban jöttek össze, és már 24 éve együtt vannak. (azóta persze lettek gyerekek...stb) ... Szerintem nagyon ritkaságnak számít ez a mai világban, de szerintem létezik ilyen:)

2011. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű...de azért good luck
2011. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem most lett az első komoly kapcsolatom. Én hiszek ebben, mert úgy érzem, Ő számomra az igazi. Nagy szerencse kell hozzá, ritka szerintem az ilyen, mivel ma már mindenki több párkapcsolaton túl van, meg a válások is egyre gyakoribbak. Akinek sikerül, nagyon szerencsés.:)
2011. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen igen.Én is ebben a cipőben járok.Azoknak sikerül akik nem az egy éjszakás kalandokat kereseik,felnőtt módon gondolkodnak és ugyanezt megtalálják maguknak a másik nemben.Innentől kezdve semi nem szólhat közbe
2011. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha hasonló a felek gondolkodása és szeretik egymást és közös jövőt terveznek és nem olyan heves vérmérsékletűek, hogy röptébe a legyet is akkor szerintem nagy a valószínűsége.

Jelenleg így állunk:) bizakodom

2011. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
ismerek egy part akik mar 7 eve egyutt vannak es 15 eves korukban kezdodott kb. de mar nagyon sokat veszekednek, nem ertik meg egymast, de ennek ellenere egyutt vannak mert nem tudnak elszakadni egymastol.
2011. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én nem egy ilyet ismerek, úgyhogy létezik ilyen (nővéremék, és egy volt osztálytársamék).
2011. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!