Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az asszony legfőbb feladata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszony legfőbb feladata egy házasságban, hogy az urát kiszolgálja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Száz év után előbb-utóbb leesik.
2011. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod haver. Nincs ez így rendjén. ; )
2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
50 éve még talán így is volt, de én nem tudnám elviselni h pl barátom megmondja mit csináljak, meg cselédet játsszak otthon...
2011. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha ő tart el, akkor miért ne lehetne?
2011. máj. 6. 18:39
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem ő tartja el?
2011. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom pasi vagy és tetszik neked az ötlet, hogy parancsolgass egy csajnak meg körbeugráljanak, de belegondolhatnál abba is hogy milyen lenne ez fordítva abban az esetben egy lánynak. Egyébként meg ha van rá pénzed akkor hajrá, biztos találsz magadnak ilyen beállítottságú nőt, de ne minimálbérrel számolj... ott a kozmetikus, fodrász hetente, szoli, körmös, legdrágább és legmárkásabb ruhák, ékszerek, masszázs, ha jól akar kinézni akkor a legdrágább legegészségesebb kaják, stb...

Az teljesen más, ha két fél egyenrangú egy kapcsolatban és megcsinálnak egymásnak dolgokat, de az hogy az egyik működjön cselédként míg a másik hátradől és nem végez el semmi házimunkát, az szerintem nem normális.

2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Egy "csajnak" nem kell parancsolgatni, mert elvileg 12-14 éves koruktól arra nevelik, hogy jó feleség és háziasszony legyen. Megcsinálja magától, mert rosszul érzi magát, ha az urát nem várja meleg vacsorával, nincs kitakarítva, stb.
2011. máj. 6. 19:01
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Összezavarhatott az időutazás. Hosszú az út a középkorból idáig.
2011. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem így neveltek, hogy majd cseléd legyen belőlem! mert amit leírtál kb arra illik... én is dolgozni fogok, és nem otthon ülni egész nap!
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
2011. máj. 6. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!