Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan kezelnétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Tudom/érzem, hogy a barátom nem elégedett velem, vagyis a testemmel.

Amikor megismerkedtünk, tökéletes alakom volt. Az elmúlt két évben viszont az életmódbeli változások miatt az edzések száma lecsökkent rendesen, és kicsit eltunyultam, sőt, felszedtem két kilót (most 160 cm, és 51 kg vagyok, még így se túlsúlyos...)

Én sem vagyok teljesen elégedett magammal, de mégsem érzem tragédiának a történteket. Ő viszont mindig hangsúlyozza, hogy milyen fontos, hogy sokat sportoljak.. Már nagyon unom, de ha visszavágok, megkapom, hogy csak az egészségem érdekében...Mert hogy a mozgás mindig fontos..


Nem eget verő probléma, nem fog emiatt tönkremenni a kapcsolatunk, de mégis, hogyan kezeljem ezt?

23/L


2011. máj. 5. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura egy helyzet..én 5 kilót híztam amióta együtt vagyunk a párommal,mégis tetszem neki.A barátod nem tunyult el?Ha van egy kis pocakja,akkor te meg visszavághatnál azzal!:DEsetleg nyugtasd meg,hogy "oké,nyugi majd többet sportolok":):) Amúgy meg 160centivel és 51 kilóval tök csinos lehetsz! Én 165cm,55 voltam amikor megismerkedtünk a barátommal,híztam,de már ledolgoztam.Neked szerintem nem kell fogyni:) 21/L
2011. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
nem biztos, hogy az a 2 plusz kiló zavarja. lehet, hogy nagyon szerette Benned, hogy olyan kis aktív, sportos voltál, és az nem tetszik neki, hogy ez megváltott. ő egy sportos lányt szeretett meg, nem egy "tunyát".
2011. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy segítsen többet a házimunkában, így lesz időm sportolni.
2011. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm:)

Mintha a barátnőm írta volna,csak ő 10 centivel magasabb meg 5 kilóval több,de a többi stimmel.

Igenis fontos a sport a jobb alak és az egészség érdekében:D.

2011. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a külsőről annyit:

mindig bénább nőkkel lépnek a pasik félre....

2011. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem beszéld meg vele, de ne úgy, hogy visszavágsz, hogy te is mozogj, meg neked is van hasad... hanem értelmesen, hogy tudod, hogy igaza van, de ha egyszer nem fér bele az életedbe a heti 5x-i mozgás, akkor nem fér bele. én ha sokat piszkálna a barátom az alakom miatt, akkor valószínűleg rövid időn belül megválnék tőle...

találni olyan férfit, aki önmagadért szeret, és nem azért, mert tökéletes az alakod.

2011. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!