Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy döntsek, adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel kialakulóban van valami, nem szeretnék elrontani semmit ezért:

- nemtudom most mit gondoljak, eddig szinte minden nap smseztünk (vagy ő kezdte vagy én) mert kollégista vagyok énis és ő is, de sajnos nem egy koliban vagyunk, ugye az msn is kizárva... összefutni meg nemtudunk minden nap. ma küldtem neki smst suliból hogy szombaton összefutunk-e mert fellépnek ismerősömék egy helyen (ez a kedvenc helye a városban) stb. kicsit olyan kedvtelenül írt vissza, meg nem láttam nagy lelkesedést az üzenetén, sőt szinte csak annyi volt a lényege hogy majd meglátja, meg nem tudja még ráér-e de nem a megszokott írásmódban írt, hanem ilyen nem is tudom megfogalmazni milyen stílusban. lekezelő azért nem volt, csak olyan furcsa na...:\ (lehet azért mert suliban küldtem neki, aztán lehet óráról válaszolt és sietett?) nemtudom hogy most írjak neki? és ha igen akkor mit? csak úgy valamit hogy mizu vele? vagy ne zaklassam most? meg minden jó tanács jól jönne igazság szerint... :) nem akarok elrontani semmit, nagyon akarom ezt a lányt.


2011. máj. 5. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első jó tanács: ne akard nagyon. Ne görcsölj, akkor nem fog menni. Viselkedj lazán, viszonyulj hozzá könnyedén.

Ami a többit illeti: hát, ha akarna veled találkozni, akkor azt akkor is megírta volna, ha siet, stb. Várj még 1, max.2 napot (de inkább egyet) hogy keressen. Ha addig nem keres, akkor hívd fel te, hogy találkoztok itt és itt, ekkor és ekkor. Ha ez sem jön össze, akkor nem valószínű,hogy lesz valami a dologból.

2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem is 1-2 nap elteltével keresheted, hogy "mizu", és hogy akkor jön e? Ebben nincs semmi tolakodás.
2011. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!