Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 12:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását! Most szeretnék regisztrálni valamelyik oldalra és arra lettem volna kiváncsi, hogy melyik a leghatékonyabb, melyik a legjobb...
2011. máj. 5. 13:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?:D
2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
28 éves nő
2011. máj. 5. 15:04
 14/22 anonim ***** válasza:

"Azért nem írnak vissza, mert aki nem fizet elő, annak a napi 1-3 levele vész kárba egy visszautasítással. Ha valaki nem ír vissza, az elég válasz."

Ha valaki nem ír vissza, az annyit is ér, mint egy magzat a méhben, ami éppen elvetél. Azok a kedvenceim, akik kiírják a Bemutatkozásra, hogy nem tudnak visszaírni, mert nem előfizetők...még jó, hogy a Platina előfizetőknek azok is tudnak írni, akik nem előfizetők...ennyit erről. Van "visszautasító levél" is, de ha nincs annyi esze, hogy normális levélben "válaszlevélben" írja le a sérelmeit velem kapcsolatban, akkor ennyit róla.

"Régen csak dobtam egy levelet 10-20 szimpatikus nőnek, aztán ha 2-3 visszaírt, már siker volt. Közülük lehetett kiválasztani a megfelelőt."

Én is így kezdtem, de a vissza nem irkálások miatt már nagyot nőtt mindkét szám. :S

2011. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én szívesen megismerkednék veled, 28 éves fiú vagyok és a negyedik válaszoló! :) Írj üzenetet privibe!
2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb élőben csoportosan. Nem erőltetnek hülyeségeket és egyszerre több pasival is találkozol. elo-tarskereso.com

Itt nem tudnak sablonos levelet írni és nem kell hetekig levelezni senkivel. Már első alkalommal látod a másikat és sokkal közvetlenebb minden. Jó programokat közösen szervezzük és mindenki jól érzi magát. Lehet itt játék, túra, művészeti vagy bármilyen program. Nem merül ki ez egy sima találkozásban és unalmasan egymás bámulásában.

2011. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 randymarsh válasza:
Sziasztok! Valaki tud valamit az iooo.hu nevű társkeresőről? Nekem a munkatársam ajánlotta, regisztráltam is, de érdekelne, hogy másoknak mi a tapasztalatuk róla. Valaki?
2016. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a gyk volt a legjobb, csak aztán ezt a funkciót is tönkre kellett tenni...
2016. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nekem az [link] jött be, most voltunk 2 és fél évesek a párommal, akit ott ismertem meg! :)
2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én a u2night.eu oldalt tudnám ajánlani :)
2016. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!