Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
love.hu, talalka.hu
2011. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
A való élet. Bocsi, hogy ezt írom, de én nagyon sokat voltam fent különböző társkeresőn. Ha Nő vagy van valamennyi esélyed, de ha férfi...na itt vannak a gondok. Amit leírtak előttem oldalakt ki lehet próbálni, de nem sok értelmét találom...
2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is nekem is ezek jöttek be
2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyéntől függ.

Nekem eddig mindegyik csalódás volt, kezdve a talalka.hu-val, a love.hu-n keresztül az összes amit eddig próbáltam. Lehet az én "szerencsém" ez. :( Most nemrég a randivonal-on regisztráltam. Szomorú, hogy már ez is elment a fizetős szolgáltatások irányába. Minden esetre itt is normálisan kitöltöttem az adatlapomat, a bemutatkozást is, képeket is toltam fel magamról, nem mondanám magam ijesztő kinézetűnek, mégse semmi pozitív tapasztalat. :( Normális és egyedi levelet írtam mindenkinek, aki megetszett a képek és a bemutatkozása alapján, válasz semmi vissza. Pedig még azt se mondhatnám, hogy rengeteg volt a beérkező levelük, mivel fizetős felhasználóként láthatom, hogy kinek mennyire van terhelve a postafiókja olvasatlanokkal, így ezeknek alapból nem is írtam. Meg az olyanoknak se, akik már a "túl jó nő" kategória nálam. Nem értem mit kell itt játszani az ember fiával, miért nem lehet visszaírni, hogy figyelj, nem téged kereslek...nincs ebből harag, de hogy valaki még erre sem képes, az már szerintem a bunkóság határát súrolja. Tisztelet a kivételnek, mert kb 4-5-en visszaírtak, hogy nem fog működni a dolog kettőnk között és hogy miért.

Véleményem továbbra is az az ilyen oldalakról, hogy a nők többnyire azért regisztrálnak ezekre, mert bejön nekik, hogy mennyi pasi ír nekik stb, ergo ezzel is legyezgetik az egojukat. Nagyon kevés az, aki tényleg komoly szándékkal regisztrál az oldalra és válaszol akkor is, ha nem egymást keressük.

Én ezt tapasztaltam, ez a véleményem, köszönöm, hogy végigolvastad/végigolvastátok.

28 F

2011. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a szerelem.hu jött be!Júniusba házasodunk:)Sok sikert!
2011. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem írnak vissza, mert aki nem fizet elő, annak a napi 1-3 levele vész kárba egy visszautasítással. Ha valaki nem ír vissza, az elég válasz.

Viszont a fizetősség eléggé visszatetsző, mert ingyenes módban keservesen lassan megy. Régen csak dobtam egy levelet 10-20 szimpatikus nőnek, aztán ha 2-3 visszaírt, már siker volt. Közülük lehetett kiválasztani a megfelelőt.

Ott van még a chat.hu is, ami nem kimondottan társkereső, de gyorsabb.

2011. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
21%
A love.hu! Nekem minden héten új nőm volt az oldalról. Ott találkoztam a mostani párommal is. Má 1 éve együtt vagyunk. Figyelj; hazudni kell a nőknek, és szépet modani róluk, hogy bizalmat, vonzerőt gerjessz bennük irántad. Én írtam egy sablonlevelet, és mindegyiknek azt küldtem el, csak a megszólítás volt más...Ne habozz, írj nekem emailt, és elmondom a titkokat!
2011. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Unaloműzés képpen voltam fennt már 6 éve a chat.hu-n. Tavaly novemberben egyedülálló lettem, beütöttem a paramétereket a keresőbe (milyen magas, hol lakjon stb...) és kidobta azt az embert akivel augusztusban összeházasodunk.

Soha életemben nem kerestem neten kapcsolatot, akkor is inkább csak a kíváncsiság hajtott, hogy vajon vannak-e fennt normális pasik, gondoltam ismerkedek kicsit, hogy lekössön valami vagy valaki... Aztán lám... együtt vagyunk és ő az igazi! :)

22/L

2011. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem kinézetben, kezelhetőségben, tehát szinvonalban a Páratlan.hu jött be a legjobban. Azonban a felhozatal nem volt jó, vagyis nem sikerült párt találnom. Elkeseredettségemben regisztráltam még kb.6 ilyen oldalra. Ez kicsit dobott az egomon, mert sok levelet kaptam az új oldalakon, de sajna nem volt egyikük sem az én Párom.

Aztán...:) mikor már ott voltam, h törlöm magam mindenhonnan a fenébe, akkor talált rám az Életem Párja, a végső igaz szerelem. :)

A találka.hun írt nekem Ő.

Egy szó, mint 100 próba cseresznye, és nem szabad elkeseredni akkor sem, ha nem jön össze egyből. Nekem is több, mint egy évembe került tarkítva sok csalódással, de megérte...

22N

2011. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is, meg az ismerőseim is, akik a neten találtunk párt magunknak, nem ismeretlenül tettük a megkeresést. Értem ez alatt azt, hogy mi az adott oldal fórumán aktiváltuk magunkat. Társalogtunk, csevegtünk, hozzászóltunk egy rakás témához és így alakult ki egy kapcsolat a másikkal, ami után jöttek a privát levélváltások, majd a találkozás stb...

Persze ismeretlenül is volt megkeresés, de úgy sokkal nehezebb volt megtalálni a hangot és nem is lett egyikből sem semmi. Pontosabban egy ismerősöm maradt haveri szinten így, de nem több.


Szóval én inkább a mozgolódós módszert javasolnám. Mondjuk nekem már nagyon régen volt és akkor is csak egy oldalon voltam, nem tudom, hogy mennyire használható még. Csajozas/pasizas.hu. Viszont anno (már vagy 8-9 éve) egy nagyon jó kis társaság alakult ki. Sokszor találkoztunk, összejártunk fórumozók és így nagyon sok tartós kapcsolat alakult.


Én amúgy a páromat itt találtam meg, mármint a fórumon. Ő másik városban lakott nem tudott eljárni az ilyen talákozókra, szóval csak a privát levelezés és a telefon maradt. Végül házasság lett belőle és már tulképp 9 éve együtt vagyunk.

Nekem különben nagyon sok imerősöm talált tartós kapcsolatot/házasságot a neten, úgyhogy nem kell feladni. Ez is egy csatorna, aminek ki kell használni az előnyeit, de én továbbra is azt a módszert javasolom, amikor az ember nem csak párt keres, hanem inkább jól szórakozik és ismerkedik úgy általában.

2011. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!