Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a gyereketek apját, ha nem vagytok vele boldogok?

Figyelt kérdés
Én ezt tettem,de most nagyon rossznak érzem magam,mintha elvettem volna tőle,mert ő messzebb lakik mostmár és nem láthatja mindig. De már nem birtam hazudni...van valaki hasonló cipőben?
2011. máj. 4. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2011. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de átéltem, mint gyerek.

Anyám 1 éves koromban elvált apámtól, majd újraházasodott.Minden rendben volt míg újra el nem vált, és ismét megházasodott.

Ettől függetlenül boldog gyerekkorom volt. Nem azt mondom, kamaszként biztos fog rád a gyereked zúdítani ezt-azt főleg ha nem fogja szeretni az új párodat, de sztem kamaszkorban akkor is lenne probléma ha nem válnátok el. Amúgy nekem okozott semmi lelki sérülést! Úh ne legyen bűntudatod. De ha elfogadsz egy jó tanácsot: Ha lesz újra valakid SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE HAGYD H NEVELJE A GYEREKED. Semmilyen témában és semmilyen mértékben. Innentől neked kell meghozni a döntéseket, mert a gyerekek- és én is így voltam- utálják ha idegenek beleugatnak a dolgaikba, és ha szeretetet meg békét akarsz akkor a gyerek és a következő párod legyenek haverok, és ne engedd az alá-fölé rendeltséget köztük, mert abból hatalmas balhék lehetnek, nálunk is mindenben anya döntött, és ez volt az egyetlen megoldás. Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beb.aszna, ha egy férfival lenne gyerekem...
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ó a sírás fojtogat. Te egy pasit veszítettél a pasid meg egy családot. Nem foglak sajnálni egy percig sem. Vajon akkor is leléceltél volna ha a gyerek nem veled marad?
2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ismerősöm is, (lány) elhagyta a párját babával együtt, mert pocsék volt a kapcsolat.


Csak éltek egymás mellett, szex is ha havonta 1 volt immel ámmal , a kommunikáció is haldoklott, és boldogtalanok voltak.


CSAK GYEREK MIATT NEM SZABAD EGYÜTT MARADNI ! Én ezt mondom!


eleinte persze nehéz, de ha boldogtalan vagy és az apa olyan már csak mint egy lakótárs féle akkor nem szabad!


Az se neked se a babának nem tesz jót!


Nehéz gyerekkel párt találni de nem lehetetlen! Ők is (az ismerőseim) is találtak!

2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne halgass a cinikus hozzászólóra, én örülök h a szüleim elváltak...jobb mintha folyton veszekedtek vna, úh NE ÉREZZ BŰNTUDATOT. Neked kell tudmnod mi a jó NEKED. És csak ha te boldog vagy akkor tudod a gyerekedet is boldoggá tenni, hidd el. Átéltem 2x.
2011. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt tartottam szem előtt...hogy neki is jobb lesz,ha nem azt látja,hogy öljük egymást...
2011. máj. 4. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a gyerek talán még nehezebben döntenék, mintha lenne. Természetesen igen. Tudom milyen egy civakodó anyu-apu kapcsolat mellett felnőni, én amint veszekedések lennének (márpedig a feszültség miatt lennének) mennék. Amennyiben az apa normális, megbeszélném vele, hogy mindhármunknak-négyünknek jobb így, neki is lehet élete. Egyetlen probléma valóban az amit egy előző hozzászóló írt, hogy Te csak egy pasit vesztettél, a párod viszont egy családot. Szörnyű érzés lehet - apukám 4 éve nem bírja kiheverni.
2011. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azzal,hogy ő elment nem csak egy pasit vesztettem el,mert ez már nekem sem család...
2011. máj. 4. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: félreértelmezted. Szerinted melyikőtök fog jobban szenvedni? Neked ott van a lányod/fiad, de ő teljesen egyedül maradt, akkor találkozhat a saját gyerekével, amikor te engeded. Ő vesztett többet, nem látja, ahogy a gyereke felnő.
2011. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!