Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő az első barátom. Mostanában úgy érzem, hogy már nem vagyok szerelmes belé. Borzasztóan érzem magam emiatt, ő még mindig szeret, nem akarok szakítani, meg fájdalmat okozni sem. Mindent megtesz értem. Távkapcsolat amúgy, hétvégente találkozunk. Amikor nem vagyunk együtt nagyon hiányzik, de amikor együtt vagyunk, akkor néha nehezen tudom elviselni. Néha bunkó is vagyok emiatt és látom rajta hogy szenved. Ez az a tipikus se veled se nélküled kapcsolat. Attól félek kihasználom így, meg hitegetem. De nem akarok azzal az indokkal szakítani, hogy már nem vagyok szerelmes, teljesen összetörne. Tudom hogy nemigazán tud senki ebben tanácsot adni, de esetleg tapasztalat, hasonló történeteket írnátok? Mi lett a vége? Amúgy ő 20, én 16 éves vagyok.
2011. máj. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondold el, mi lenne veled nélküle. Ha tudsz nélküle élni, akkor ne hitegesd tovább és szakíts, bármennyire is nehéz. Ha meg nem, akkor változtass a felfogásodon és ne csak ő tegyen meg mindent érted, hanem te is ő érte. Javasolni tudom, hogy tegyétek tartalmassá a kapcsolatotokat mindenféle programmal.


Szerintem.

2011. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy,előtted az élet!Ha már most kiszerettél a barátodból,valószínűleg nem vele fogod leélni az életed.Minél előbb kiszállsz a kapcsolatból annál könnyebb lesz neki is és neked meg pláne.Szánalomból,sajnálatból nem szabad valaki mellett maradni,semmi értelme.
2011. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok.. Ő szeret engem, de én kételkedem magamban. Szeretem mint embert, de nem hiszem hogy ez szerelem lenne.. De szakításhoz meg... ahhoz szeretem hogy elhaggyam:/
2011. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!