Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már a párom. Pontosabban szeretem, de nem vagyok már szerelmes belé, nem érzem, hogy meghalnék nélküle, sőt, néha jobban érzem magam, ha nem vagyunk együtt. De néha meg úgy vagyok vele, hogy imádom és mégsem tudom elképzelni nélküle az életem. Ő még mindig nagyon szeret, mindig hiányzom neki, nem akarom megbántani, vagy tönkretenni azzal, hogy szakítok vele. Volt már valaki így? Érdemes még így együtt maradni? Szakítsak, vagy próbálkozzak tovább? Nagyon utálom magam emiatt.
2011. márc. 20. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ebből lesz a se veled, se nélküled kapcsolat.
2011. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, csakhogy az meg őt is meg engem is kikészítene. Olyan megoldást szeretnék találni, ahol neki is jó. Vagy megvárom míg kiszeret belőlem, csak ez meg olyan butaságnak tűnik. Néha úgy vagyok vele, hogy végül is jól érzem magam vele, szeretek vele szeretkezni, ő ugyanígy van velem, miért ne maradhatnánk együtt? Aztán úgyis lesz valami. Csak ez az agyalás kikészít.
2011. márc. 20. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz vele. Próbálj érdekes, változatos programokat szervezni kettőtöknek, és idővel majd elválik.
2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.Minek lennél együtt olyannal,akibe nem vagy totál szerelmes?

Persze lehet anélkül is eldugványozgatni,de egy idő után már hiányérzeted lesz.

2011. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!