Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mostanában egyre többször akad össze a tekintetünk (ezért figyeltem fel rá). Sokszor találkozunk a suli miatt, a buszon, boltban ... de mindig csak nézzük egymást (inkább ő néz engem). elég kicsi az önbizalmam, nem mernék rá mosolyogni, de nem akarom hogy azt higgye nem tetszik. Mit Csináljak ???
2011. máj. 3. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
"de nem akarom hogy azt higgye nem tetszik. " ->ez üti a kérdésedet...
2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem akarom azt, hogy ő azt gondolja leszarom.

vagyis azt akarom h tudja h tetszik.

2011. máj. 3. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan mosolyogj rá finoman.:)

ha visszamosolyog, köszönj neki, adj jeleket, keresd a társaságát.jelöld be egy közösségi portálon, ott tudtok beszélni, megismerhetitek egymást. de ha nincs bátorságod ahhoz, hogy rá mosolyogj, akkor nem is tetszik annyira... ha úgy szereted, akkor nem érdekel, hogy mi lesz utána.:)

2011. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 R3al ***** válasza:

:D Mosolyogj, a parkban ülve nézegetem a csajokat, s ha rájuk nézek mosolygok, és ha ők is mosolyognak (persze nem gúnyosan... úgy nem szoktak ;) ), akkor hidd el ő is komolyabban veszi.


Elég volt hogy egy csajjal beszéltem 10 percet, azóta mosolygunk egymásra és integetünk meg ilyesmi... róla álmodok :D Várom a csütörtököt, mert akkor tudunk megint találkozni :D


Ja és beszélgess vele, érdeklődj a suli iránt... mármint haverok meg ilyesmi :D Be fog jönni hidd el !


Sok sikert !

2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :)
2011. máj. 3. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha beszélgettek, akkor érdeklődj arról, milyen volt a napja, hogy érzi magát.:)

ha szívesen, sokat beszél veled, akkor az utána levő napokban nyugodtan mosolyogj..:)

ezt elfelejtettem mondani.:)

2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!