Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam valaki tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam valaki tudtára hogy tetszik nekem? Többi lenn

Figyelt kérdés
Igazából legjobb barátom , de már több volt köztünk mint barátság, és azthiszem beleszerettem sokan mondják hogy oda vagyunk egymásért mert olyan furán nézünk a másikra de mi ezt mindig letagadjuk persze én a szívem mélyén tudom hogy hazudok ilyenkor ... Ő mit érezhet érezheti ugyanezt ??? Nagyon rendes velem és mindig együtt megyünk mindenhova meg stb. Merjek kockáztatni egy erős barátságot egy ilyen érzéssel vagy inkább elfolytsam magamba amég el nem múllik ??
2011. szept. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ö nem mutatta feléd, h esetleg az ö részéröl is több van/ lehetne ?

Mennyire mély a "barátságotok" ?

ezt jo lenne tudni elöször:)


nálam is ez volt .. barátok voltunk.. és neki bejöttem ezért mondták azt h "jól néztek ki egymás mellett"... de ma már ellenségek vagyunk .... ( megcsalt.. )

2011. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindent tudunk egymásról ... hogy éppen hol van a másik mit csinál stb. tényleg mindent megosztunk egymással ... de volt köztünk több mint barátság smároltunk meg stb. időnként szoktunk
2011. szept. 22. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nos, akk egyszerü a képlet :)

csókold meg és mondd neki, h ez neked sokat jelent ... és beszélj az érzéseidröl:)

2011. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most fiú lány barátság vagy fiú fiú ? o.O
2011. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fiú lány .... én vagyok a lány
2011. szept. 30. 21:12
 6/6 anonim válasza:
ezt neked kell érezned, mit is kell tenned...az egyszer biztos, ha összejöttök, mert ő is szeret, a szerelem egyszer elmúlik... a barátság viszont mindenek felett áll, soha el nem múló érzés... neked kell mérlegre tenned azt, mit is jelent számodra az egész, és mit tartasz fontosabbnak, egy múló érzést, vagy az örök barátságot...persze azt is tudom, nagyon nehéz úgy valaki közelében lenni, hogy közben többet szeretnél tőle, mint barátság..://
2011. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!