Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a férfiak táncolni?

Figyelt kérdés
Lehet nem idevaló a kérdés, bocs. manapság nagyon sok a tánciskola,vagy a táncos zumba. Viszont az iskolák felében kétszer annyi nő van.Nem értem a férfiak miért nem jönnek. Nagyon jó kikapcsolódás, stresszoldás, vidám hangulat.Miért nem akarnak a férfiak ebben részt venni?
2011. máj. 2. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert miért van az, hogy kevés nő boxol, kosarazik, jégkorongozik???
2011. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Első infó: fiú vagyok. Melyik iskolában van kétszer annyi nő? Én folyamatosan azzal szívok, hogy nincs elég lány a táncórán... Na mindegy, a lényegre: szerintem azért nem szeretnek, mert totál fogalmuk sincs arról, hogy mennyire sok pluszt ad a jellemhez, a közérzethez, az önértékeléshez, az önkontrollhoz, a tudatos élethez (minden testrészre figyelés képessége --> átragad az élet minden területére, a szellemi, lelki síkra is). No meg ha tudnák, hogy mekkora jó időtöltés, eleganciát sugároz, ráadásul hatalmas plusz a nők szemében, akkor lenne elég fiú a táncolni vágyó lányok mellé. :D
2011. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Kimondta hogy nem szeretnek???


Én imádok táncolni!!

Bár táncolhatnék, de ezek a hülye szórakozó helyek pl.: disco meg hasonló helyeken nem lehet romantikázva táncolni...


Jó dolog a tánc, de sajnos nincs senkim, hogy táncoljak valakivel :(


Meg a mai csajok inkább a hülye dizkóó zene mellett ugrabugrálnak, az meg nem tánc!!

2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
uccsó vagyok 22 FFI
2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
09:47-es, ritkán olvasni itt ilyen értelmes választ, nagyon imponáló értékrended van, respekt.
2011. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek táncolni, normális táncra értem. Tangó, salsa, imádom. Egyszer lementünk a volt barátnőmmel egy szórakozóhelyre, persze diskós zene, meg minden, jött egy normálisabb szám, amire értelmesen lehetett volna táncolni, nem csak ugrálni és csápolni, felkértem a lányt, erre azt mondja, hogy ne táncoljunk, mert az ilyen fajta táncot nem szereti. "Táncoltam" vele, tucc-tuccra, erre bevágja, hogy milyen nőiesen mozgok(belevittem egy két figurát az előbbi két táncstilusból). Megfogtam magam és az este hátralévő részét ülve töltöttem. Kb ezért nem szeretek táncolni, mert nincs kivel! És pont, hogy a nők nem tudnak táncolni, csak riszálni a valagukat.
2011. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10.06-osnak, rengeteg salsa club van, és a táncosok maguknak mindig találnak helyet.persze igaz a legtöbb Pesten van, de a tánc sulik jó része szervez külön táncesteket. A probléma mindig a fiú partner, ebből született a kérdés:)
2011. máj. 2. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:

A fiú probléma meg abból adódik, hogy sok a bunkó lány..

Tapasztaltam...

2011. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak annyi amennyi bunkó fiú. Különben a táncórákon etikettet is tanítanak, táncosok között nem találkozhatsz bunkóval. Na jó , kivételek mindig vannak!
2011. máj. 3. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Miért kéne, hogy szeressek táncolni? Engem egyszerűen nem tud feldobni. Gondolom, te is fel tudsz olyasmiket sorolni, amiket nem szeretsz csinálni.

A háttere az, hogy nehezen tanulom meg a lépéseket és emiatt nekem nem éri meg szenvedni vele, mivel annyira nem vonz. Csak olyan dologba fektetek sok energiát, ami tényleg érdekel. A zumba, salsa, egyéb latin táncok esetében az életérzést (plusz a zenét) is eléggé utálom. A magyar néptánc hangulata viszont tetszik, de azt se könnyű megtanulni, így inkább olyan hobbit keresek, ami jobban is érdekel, meg könnyebben is megy.

2012. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!