Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csajozzon egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzon egy olyan férfi akinek nincs vonzó külseje?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl egy bombanő könnyen odamehet akárkihez a nagyon vonzó külseje miatt nagyon kicsi az esély a kudarcra/visszautasitásra, csakúgy mint egy jóképű férfinak. Viszont ha nincs vonzó külseje az embernek (kiemelném, hogy nem ronda és igénytelen) akkor viszont nem mennek olyan könnyen az első lépések és gyakran a külső miatt megis bukik a dolog. Most nem csajozós dumák érdekelnének, hanem külső megjelenést és első benyomást javitó trükkök, vagy vmi ilyesmi.
2011. máj. 1. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok erre mondani hogy nekem sincs hú de jó külsőm. Nem is próbálkoztam elég sokáig, nem is volt nőm. Aztán egyszer csak bepróbálkoztam valakinél, nem tudom nagyon tetszett, valahogy erősebb volt ez az érzés mint a félénkségem. Bejött, 2 és fél évig voltunk együtt. Szóval ennyi, próbálkozz. Vagy össze jön vagy nem, mi van akkor ha elutasítanak? Semmi. Egyébként, derültek ki azóta olyan dolgok hogy tetszettem egy két lánynak amit én soha nem gondoltam volna. Szóval csak tökösen. ; )
2011. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

jó stílus,jó szöveg,magabiztosság,egyenesség,korrektség,határozottság,úriemberként való viselkedés.

én ilyen vagyok,és eddig bejött.

minden korosztálynak.

24/ff

2011. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

A külsődön úgy javíthatsz, hogy legyél stílusos, ízléses, valamivel csak kicsit is, de próbálj meg kitűnni a tömegől, ne úgy nézz ki, mint az a 300 másik a buliban.


Ami a legtöbb pasinál hibázik az az, hogy nem tudják a saját méreteiket és túl bő cuccokat vesznek fel, ami slamposan hat. Tehát a póló ne harangozzon rajtad, az a legkisebb méret a nyerő, amelyik már éppenhogy nem feszül sehol. Nadrág ne legyen buggyos a fenekeden, ne csússzon le, öv nélkül is fel lehessen venni. Nadrág szára ha túl hosszú, akkor varrasd fel, olyan hosszúnek kell lennie a szárának, hogyha cipőben állsz benne, akkor anélkül, hogy a szára gyűrődne 1-2cm-rel a föld felett kell végződnie...

Ezeket most azért írom le, mert szerintem a férfiak kb 70%-a nincs tisztában vele, és ezért sokkal alacsonyabbnak, vastagabbnak és igénytelenebbnek néz ki, mint kéne.

Ügyelj a hajadra, nem legyen soha zsíros, és ne kenj rá semmit, amitől kemény tincsekbe éll össze, mert az gusztustalan.

Ha olyan típus vagy akinek jól áll (és már felnőtt), akkor inkább legyen egy kis borostád, mert az szexi, e csak ha olyan típus vagy (ezt csak meg tudod te is állapítani).

Ne fújd agyon magad parfümmel, meg dezodorral, inkább használj golyós/kenős izzadásgátlót és csak nagyon kis parfümöt/fújós dezodort, ne húzz magad után csíkot az utcán.

Akkor menj oda egy lányhoz, ha a lány már legalább 2-szer rádnézett (és úgy nézett rád), különben tök feleslegesen vesztegeted az idődet, mert úgyis el fog küldeni.

Ha odamész egy lányhoz, akkor is tartsd meg először a kellő távolságot, nem csajozni kell rögtön, hanem csak barátkozni (úgyis tudja ő is, hogy miért mentél oda, de szimpatikus, ha először csak megismerni akarod, nem rögtön felszedni).

Ne legyél ideges, ne viselkedj lúzer módjára, csak úgy kaphatsz meg egy lányt, ha a lány úgy érzi, hogy te igazából bárki mást is választhatnál, de pont őt választottad, mert fontos minden nőnek, hogy különlegesnek érezze magát.

2011. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése. Hidd el bárki lefekszik veled, ha elég ideig bäsztatod. :D
2011. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó hülyeséget írt. Ha külsőre egyáltalán nem jössz be egy lánynak, akkor csinálhatsz akármit, próbálkozhatsz akármeddig, nem fogod érdekelni.
2011. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató kommentek, köszönöm az őszinte véleményeket!:)
2011. máj. 2. 22:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Mint mondtam a személyiségeddel. sztem ezt olvasd el, a többit szard le. Ezt ő is megfogalmazza:


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:44

2011. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!