Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csajozzon egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzon egy olyan férfi akinek nincs vonzó külseje?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl egy bombanő könnyen odamehet akárkihez a nagyon vonzó külseje miatt nagyon kicsi az esély a kudarcra/visszautasitásra, csakúgy mint egy jóképű férfinak. Viszont ha nincs vonzó külseje az embernek (kiemelném, hogy nem ronda és igénytelen) akkor viszont nem mennek olyan könnyen az első lépések és gyakran a külső miatt megis bukik a dolog. Most nem csajozós dumák érdekelnének, hanem külső megjelenést és első benyomást javitó trükkök, vagy vmi ilyesmi.
2011. máj. 1. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pörgesd az ujjadon a BMW-d slusszkulcsát!
2011. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Válogass a sántákból/félszeműkből/igénytelenekből/flúgosakból/dagadtakból
2011. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Símaszk?
2011. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

erős személyiséggel.

Neked valszeg nincs hamár ilyen kérdést felraktál.

2011. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy jó dumával,de Alekosznak se jön be :)
2011. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért kössz, hogy nem a kérdésre válaszoltatok:))
2011. máj. 1. 21:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj megbarátkozni magaddal. Ha elfogadod magad,akkor ez sütni fog rólad,mások is látják majd és ez sokat javíthat a megjelenéseden.

Magamból kiindulva: én se vagyok egy bombanő,slampos szürke kisegér vagyok. Viszont megfigyeltem,ha úgy kelek fel,hogy klassz vagyok,szép vagyok,elfogadom magam olyannak,amilyen vagyok egész nap vonzom az emberek figyelmét. Ha úgy kelek,hogy megint hogy nézek ki,hogy utálom magam az emberek is igy viszonyulnak hozzám. Próbáld csak ki! Csak arra ügyelj,hogy ne ess át a ló másik felére,ne tünj önteltnek,beképzeltnek,mert ez is lejön.

2011. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hm...legyél vicces, nevettesd + sokszor a kiszemeltet.

mivel az arcod nem olyan vonzó, ezért másra kell helyezni a hangsúlyt. viselkedj vérbeli férfiként, sose úgy, h "bocs, h élek" , hanem menj oda bártan ahhoz, aki tetszik. ez ne félénk "bepróbálkozás" legyen, hengereld le a szövegeddel. :D a célod csak az legyen, h egy jót beszélgess 1 szép csajjal, és ennyi.

nekem volt 1 ilyen barátom, aki a szövegével vett le a lábamról. mások szerint ronda volt, de én imádtam.

2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez valamennyire igaz elismerem, de én most speciel nem erre gondoltam hanem, hogyan tehetném a külsőmet vonzóbbá:-? Egy lánynak azért mégiscsak könnyebb ha szürke kisegér is, mert mindig akad leselkedő szürke kandúr ;)
2011. máj. 1. 21:44
 10/17 anonim ***** válasza:

Én majd válaszolok a kérdésre. Elég sok srácnak tetszem és pont mostanában volt egy srác, aki annyira nem volt külsőre jó pasi, de mégis nagyon megszerettem (kár, hogy neki nem ez volt a célja, de ez most mindegy). Szóval a srác abszolút a magabiztosságával hódít, úgy megy oda egy lányhoz, mintha ő lenne a világ legjobb pasija, de ezt nem megjátsza, hanem sugárzik belőle a magabiztosság. Ha megszólal, pl hogy adjam már meg neki a telefonszámom, mert akkor legközelebb már könnyebb lenne összefutni, akkor úgy mondja, hogy fel se merül, hogy nemet is lehetne válaszolni. Pengeélen táncol mondjuk, éppenhogy nincs a túlnyomulós kategóriában, de mindig sikerül pont a határon maradnia. Mindeközben még nagyon kedves és udvarias volt, de azt is valahogy ilyen természetes lazasággal adta elő... A barátnőim teljesen hülyének néztek, amikor kb 3 hétig mintha elmebajos lennék folyton azt lestem, hogy ne lett-e ismerős valami új csajjal facebookon, és ha 2 napig nem keresett, akkor pánikba estem, hogy biztos talált másik lányt. Az én válaszom meg az volt: Hogy hát nem értitek, hogy ő tényleg bármelyik csajt megkaphatná?!

Szóval azon múlik, hogy te elhiszed-e magadról hogy bármelyik csajt megkaphatod. Amúgyis van egy olyan mondás, hogy a pasinak elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Hát mostmár értem, tényleg így van...

2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!